AK Parti Orhangazi Tek Yürek

  • Haberin Tarihi: Ocak 15, 2019
  • Bu haber 173 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
AK Parti Orhangazi Tek Yürek

Orhangazi AK Parti İlçe Teşkilatının düzenlemiş olduğu Belediye Başkan Adayı Tanıtım Toplantısında İlçe binasını dolduran partililer Bekir Aydın’a yoğun ilgi gösterdi.

AK Parti ve MHP’den oluşan Cumhur İttifakında Orhangazi Belediye Başkan Adayı Bekir Aydın’ın Ak Parti ilçe lokalinde düzenlenen aday tanıtım toplantısına AK Parti İlçe Başkanı Fahrettin Uludağ, Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, MHP İlçe Başkanı Necati Güneş ve yönetimi, teşkilat mensupları ve çok sayıda Partili katıldı. İlçe Başkanı Uludağ ,Mevcut Belediye başkanı Neşet Çağlayan ve MHP ilçe Başkanı Necati Güneş ile birlikte Belediye Başkan Adayı Bekir Aydın’a desteğinin tam olduğunu belirttiler.

AK Parti Orhangazi Belediye Başkan Adayı Bekir Aydın yaptığı konuşmada ; ”Yükümüzün ne kadar ağır olduğunu biliyoruz. 80 Bin nüfuslu ilçemizin tüm sorumluluğu üzerimizdedir. Allah’ın izniyle halkımız ve teşkilatımız bizlerin arkasında. Böyle olduğu sürece aşamayacağımız hiç bir engel olmayacaktır” diyerek toplantıya katılım gösteren herkese teşekkür etti.

Orhangazi Halkının yoğun ilgi gösterdiği programdan sonra Bekir Aydın toplantıya gelen herkesle teker teker ilgilenirken Orhangazi AK Parti İlçe Başkanlığı da düzenlemiş olduğu bu toplantı ile deyim yerindeyse Tam anlamıyla bir Gövde Gösterisi yapmış oldu.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın