Son Dakika Haberler

Orhangazi Belediyesinden Amatör Futbol Kulüplerine Malzeme Desteği

Orhangazi Belediyesinden Amatör Futbol Kulüplerine Malzeme Desteği
Okunma : 11 views Yorum Yap

Orhangazi Belediyesi Süper Amatör Amatör ligde mücadele edecek olan Yeniköy Gençlerbirliği ve Sölöz Gençlerbirliği, Birinci Amatör kümede mücadele edecek Gençlerbirliği, Hürspor, Narlıcaspor, Gedelekspor ve ikinci amatör kümede mücadele edecek olan Örnekköyspor, ve Çakırlıspor’a ve Orhangazi Belediyespor’a yeni sezon maç ve antrenman malzemelerini teslim etti.

Tören düzenlendi

Amatör liglerde mücadele edecek olan 11 futbol takımın başkan ve yöneticilerinin katıldığı malzeme teslim töreni Gençlik Merkezi’nde yapıldı. Belediye Başkanı Neşet Çağlayan malzeme teslimi öncesinde yaptığı konuşmada, Orhangazi Belediyesi olarak Bursa bölgesindehiç bir belediyenin yapmadığı kadar amatör futbola katkı sağlamaya çalıştıklarını belirterek, amatör kulüplerde yöneticilik yapmak zor iştir. Yöneticilerimizin yükünü hafifletmek, gençlerimizin spor yapmalarına olanak sağlamak ve daha sağlıklı nesiller yetiştirmek için amatör kulüplerimizi çok önemsiyoruz. Bu noktada biz de üzerimize düşeni yapıp kulüplerimize elimizden gelen desteği sağlamaya çalışıyoruz dedi.

Malzemeler kulüp başkanlarına teslim edildi

Başkan Neşet Çağlayan, başkan yardımcıları ve Meclis üyelerinin katıldığı malzeme teslim töreninde daha sonra belediye başkanı Neşet Çağlayan ve meclis üyeleri, kulüp başkanlarına malzemelerini teslim etti.