Son Dakika Haberler

2017 Yılında Projeler Hayata Geçiyor

Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Ak Parti Bursa Milletvekili İsmail Aydın, Ak Parti ilçe başkanı Mustafa Kaya ve Büyükşehir Belediyesi Koordinatörü İsmail Özbey ile birlikte Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’yi makamında ziyaret etti.

2017 Yılında  Projeler  Hayata Geçiyor
Okunma : 97 views Yorum Yap

Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Ak Parti Bursa Milletvekili İsmail Aydın, Ak Parti ilçe başkanı Mustafa Kaya ve Büyükşehir Belediyesi Koordinatörü İsmail Özbey ile birlikte Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’yi makamında ziyaret etti. Ziyarette Büyükşehir Belediyesi’nin Orhangazi’de 2017 yılında hayata geçirilecek olan Göl Sahil Düzenlemesi, Anıt Park Düzenlemesi, Kale Sosyal Tesisler Projesi ve Keramet Ilıca Tesisleri ile ilgili planlama gerçekleştirildi.

 

2017 YATIRIMLAR YILI OLACAK

Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, adı geçen 4 büyük proje ile ilgili ön hazırlıkların ve projelendirmelerin başladığını belirterek, 2017 yılında bu projeleri hayata geçirmek için çalışacağız dedi. Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Göl Sahil Düzenleme çalışmalarının ilk etabının bu yaz öncesinde başlatılacağını ayrıca Kale Sosyal Tesisleri Projesi ile ilgili bürokratik çalışmalar tamamlandı. Bu proje ile ilgili çalışmalarımızı da önümüzdeki günlerde başlatacağız dedi. Altepe, Anıt Park ve Keramet Ilıca Tesislerinin de bu yıl içinde çalışmalarının başlatılacağını kaydetti.

 

ÇAĞLAYAN’DAN TEŞEKKÜR

Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Büyükşehir Belediyesi’nin gücü ile birlikte Orhangazi’de büyük yatırımların önünün açıldığını belirterek, Kültür Merkezimiz ve Balgöç Sosyal Tesislerimizin inşaatı devam ediyor. Bunlara ilave olarak bu yıl içinde çalışmalarına başlanacak olan diğer projeler ile birlikte Orhangazi’mizin çehresi tamamen değişmiş olacak. Bu katkılarından dolayı Büyükşehir  Belediye Başkanımız Recep Altepe ve ekibine de teşekkürlerimi sunuyorum dedi.