Son Dakika Haberler

BAŞKAN BEKİR AYDIN: “VAKİT ÇALIŞMA VAKTİDİR!”

BAŞKAN BEKİR AYDIN: “VAKİT ÇALIŞMA VAKTİDİR!”
Okunma : 124 views Yorum Yap

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın göreve gelmesinin ardından devam eden hayırlı olsun ve tebrik ziyaretleri sebebiyle yayınladığı mesajında Orhangazili hemşehrilerine seslendi.

Başkan Bekir Aydın, “Çok değerli Hemşehrilerim; kıymetli Orhangazililer,

Görevi devir aldığımız ilk gün itibariyle bizleri yalnız bırakmayan, tebriklerini ve hayırlı olsun dileklerini iletmek için ziyaret eden tüm hemşehrilerimize, muhtarlarımıza, STK başkan ve temsilcilerimize sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Biliyorsunuz seçim sonuçları ile birlikte tebrikleri üç gün kabul edeceğimizi belirtmiş, ancak teveccüh gösterip ziyaretimize gelen kıymetli misafirlerimizi kırmamak için bu tarihe kadar ziyaretçi kabullerine devam etmiştik. Öncelikle gelen gelemeyen herkesten Allah razı olsun. Takdir edersiniz ki, çözüm bekleyen birçok konumuz var. Bunun için çalışmalarımıza hız vermeli ve siz değerli Orhangazililere en iyi hizmeti sunmak için gayret etmeliyiz. Artık vakit çalışma vaktidir!

Bu sebeple nazik ziyaretlerinizi mesai saatleri dışında gerçekleştirmenizi sizlerden rica ediyor, 17:30 – 19:30 saatleri arasında sizleri belediyemizde ağırlamaktan mutluluk duyacağımızı belirtmek istiyorum.

Anlayış ve desteğinize teşekkür ediyor, saygı ve sevgilerimi sunuyorum…” dedi.