Son Dakika Haberler

Başkan Özbey’den 30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlama Mesajı

Orhangazi AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Bilal Özbey, 30 Ağustos Zafer Bayramı sebebiyle kutlama mesajı yayımladı.

Başkan Özbey’den 30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlama Mesajı
Okunma : 193 views Yorum Yap

“Başkomutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde, ‘İstiklal Savaşı’nı taçlandıran, Türkiye Cumhuriyeti’nin doğuşunu müjdeleyen, tüm imkânsızlıklara rağmen, halkımızın sarsılmaz azmi, vatanseverliği ve kahramanlığı ile kazanılan bu büyük zaferin 95’ci yıl dönümüne ulaşmış olmanın heyecanını, milletçe hep birlikte gururla yaşıyoruz.

 

Bu şanlı zafer, Milli birlik ve beraberliğimize, kardeşliğimize zarar vermeye çalışan odaklara karşı, tek vücut olduğumuzun da en somut nişanelerinden biridir.

 

Türkiye Cumhuriyeti’ni darbe teşebbüsleriyle, terörle, zayıf düşürmeye çalışan kirli şer odakları emellerine asla ulaşamayacak, millet-devlet kenetlenmesi karşısında mutlaka hezimete uğrayacaklardır.

 

Bugün ülkemizin her köşesinde refah, huzur ve kardeşlik ikliminin hakim olması için tüm terör örgütlerine karşı azim ve kararlılıkla mücadeleye aralıksız devam edilmektedir.

 

Türkiye Cumhuriyeti devleti, Milletiyle bölünmez bir bütündür, Türk Milleti, milli birlik ve beraberlik şuuru içinde,  sonsuza kadar ilelebet hür ve bağımsız yaşayacaktır.

 

Bu duygu ve düşüncelerle,30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 95. yıldönümünde Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, silah arkadaşlarını,  bu toprakları kanları ile vatan yapan aziz şehitlerimizi saygı ve rahmetle, gazilerimizi minnetle anıyor, Türk Silahlı Kuvvetlerimizin tüm mensuplarının ve Saygıdeğer Orhangazi hemşehrilerimizin “30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutluyorum.