Son Dakika Haberler

Başkan’dan Köy Ziyaretleri Devam Ediyor.

Başkan’dan Köy Ziyaretleri Devam Ediyor.
Okunma : 82 views Yorum Yap

ZİYARETLER (1)

Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, eşi Zöhre Çağlayan, Ak Parti Bursa Milletvekili İsmail Aydın’ın eşi Mukadder Çağlayan, Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Nesrin Yiğit ve Bursa Büyükşehir Belediye başkan yardımcıları ve bazı daire müdürlerinin eşleri ile birlikte Ortaköy ve Üreğil’de ziyaretlerde bulundu.

ZİYARETLER

Eski muhtarın evine taziye ziyareti

Geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden Ortaköy eski Muhtarı Mustafa Çur’un evine taziye ziyaretinde bulunan Neşet Çağlayan ve bayanlar, Mustafa Çur’un eşi ve ailesine başsağlığı dileklerini sundu. Daha sonra Ortaköy’de bir hasta ziyaretinde bulunan Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Ortaköy muhtarı ile birlikte de mahallenin eksikliklerini tespit için mahallede gezi gerçekleştirdi. Ortaköy’ün yaşadığı içme suyu sorunu için başlatılan çalışmalar ile ilgili olarak depo ihtiyacını dile getiren Çağlayan, içme suyu sorununu bir an önce çözmek için hemen çalışmalara başlayacakları mesajını verdi.

ZİYARETLER (14)

Üreğil’de yaşlı ve hasta ziyaretleri

Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, beraberindekilerle birlikte Ortaköy’den Üreğil’e geçti. Burada da bazı evlere ziyaret gerçekleştiren Çağlayan beraberinde ge tirdiği hediyeleri de ziyaret yaptığı evlere takdim etti. Başkan Çağlayan Üreğil’de de mahalle muhtarı ile birlikte cadde ve sokakları gezdi. Üreğil’de devam eden parke çalışmalarını da inceleyen Çağlayan daha sonra Yeniköy’deki iftar programına katıldı.