Son Dakika Haberler

Bekir Aydın Seçim Çalışmalarına Hızlı Başladı

Ak Parti Orhangazi Belediye Başkan Adayı Bekir Aydın seçim çalışmaları kapsamında bugün bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Bekir Aydın Seçim Çalışmalarına Hızlı Başladı
Okunma : 210 views Yorum Yap

Orhangazi Belediye Başkanını ziyaret eden Bekir Aydın burada Neşet Çağlayan ile karşılıklı istişarelerde bulundu. Bekir Aydın’a Orhangazi İlçe Başkanı Fahrettin Uludağ ve AK Parti İlçe yönetimi de eşlik etti.

Daha sonrasında MHP İlçe Teşkilatını ziyaret eden Bekir Aydın burada MHP İlçe Başkanı Necati Güneş ve MHP İlçe yönetimiyle görüşen Bekir Aydın Cumhur İttifakının önemine vurgu yaparak Orhangazi’de büyük bir dayanışma örneğini gerçekleştirecekleri açıklamasında bulundu. AK Parti İlçe Başkanı Fahrettin Uludağ ve yönetimininde katıldığı ziyarette her iki ilçe yönetiminin samimi sohbeti dikkat çekti.

Akşam saatlerinde seçim çalışmalarına devam eden Bekir Aydın AK Parti İlçe Teşkilatında AK Parti Gençlik Kolları toplantısına katılım sağlayarak burada gençlikle sohbet eden Bekir Aydın toplantıdan memnuniyetle ayrılarak toplantıya katılan gençliğe teşekkür etti.

Bugün gerçekleştirmiş olduğu ziyaretle seçim çalışmalarına hızlı bir şekilde başlangıç yapan Bekir Aydın ve AK Parti İlçe yönetimi Orhangazi’de ki seçim yarışında AK Parti’nin en iddialı Parti olduğunu daha ilk günden göstermiş oldu.