Son Dakika Haberler

AK Parti Belediye Başkan Adayı Bekir Aydın Orhangazi’de Heyecan Uyandırdı.

AK Parti Bursa İl Başkanlığı tarafından düzenlenen programda Orhangazi Belediye Başkan Adayı olarak açıklanan Bekir Aydın ismi açıklandığından itibaren Orhangazi'de büyük heyecan uyandırdı.

AK Parti Belediye Başkan Adayı Bekir Aydın Orhangazi’de Heyecan Uyandırdı.
Okunma : 210 views Yorum Yap

AK Parti Bursa İl Başkanlığı tarafından düzenlenen belediye başkan aday tanıtım toplantısı, AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş’un katılımıyla Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Numan Kurtulmuş tarafından Orhangazi Belediye Başkan Adayı olarak açıklanan Bekir Aydın salonda alkışlar içinde sahneye çıktı. Bursa Ak Parti İl Başkanlığının düzenlediği programdan önce Orhangazi Belediye Başkan Adayının Bekir Aydın olduğunu öğrenen Orhangazi halkı Bursa’da yapılacak olan toplantıya katılabilmek için günün erken saatlerinde Orhangazi Cumhuriyet Meydanında toplanmaya başladı.

Bursa Merinos Atatürk Kongre Merkezin’de yapılan programa Orhangazili vatandaşlar büyük ilgi gösterirken Numan Kurtulmuş’un Bekir Aydın’ı açıklaması üzerine salondan büyük bir desteğin gelmesi salonda bulunan herkesin dikkatini çekti.

Bekir Aydın’ın Orhangazi Belediye Başkanı olarak açıklanmasından sonra Orhangazi’deki gündemin tek konusu bu olurken belirlenen adayın Bekir Aydın olması Orhangazi halkı tarafından memnuniyetle karşılandı.

Bursa’da düzenlenen Ak Parti Aday Tanıtım Toplantısından sonra Ak Parti Orhangazi İlçe Teşkilatında partililerle birlikte İlçe Başkanı Fahrettin Uludağ ile istişarelerde bulunan Bekir Aydın daha ilk günden seçim çalışmalarına başlamış oldu.