Son Dakika Haberler

Belediye her sabah onlarca hastayı Bursa’ya taşıyor

Orhangazi Belediyesi, her gün Orhangazi’den Bursa’ya tedavi için giden günlük 60 hastayı servis araçları ile Bursa’daki hastanelere taşıyarak başarılı bir hizmet sunuyor.

Belediye her sabah onlarca hastayı Bursa’ya taşıyor
Okunma : 101 views Yorum Yap

Orhangazi Belediyesi, her gün Orhangazi’den Bursa’ya tedavi için giden günlük 60 hastayı servis araçları ile Bursa’daki hastanelere taşıyarak başarılı bir hizmet sunuyor. Orhangazi Belediyesi Sağlık Hizmetleri Birimi, Orhangazi’den her gün Bursa’daki farklı hastanelere tedavi için giden hastaları, Terminalden kaldırdığı servislerle Bursa’ya taşıyor. Servis araçları, hastaları gideceği hastanelere kadar bırakıp tedavisi bitenleri ise yeniden alıp Orhangazi’ye taşıyor.

HASTALARDAN TEŞEKKÜR

Belediye Sağlık Hizmetleri Birimi tarafından yürütülen çalışma Bursa’ya tedaviye giden hastalar tarafından da büyük bir memnuniyetle karşılanıyor.

BAŞKAN ÇAĞLAYAN HASTALARLA YAKINDAN İLGİLENDİ

Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, sabah erken saatlerde Bursa’ya giden hasta servislerini uğurladı. Terminalden hareket eden hasta servislerinde hastalarla sohbet eden başkan Çağlayan, hastalara geçmiş olsun dileklerini sunup servis hizmeti konusunda farklı beklentileri ve talepleri olup olmadığını sordu.

TERMİNALDE VATANDAŞLARLA SOHBET ETTİ

Başkan Çağlayan, hasta servislerini uğurladıktan sonra Terminali gezip vatandaşlarla sohbet etti, taleplerini dinledi.