Son Dakika Haberler

Belediye’nin İftar Yemeği

Belediye’nin İftar Yemeği
Okunma : 116 views Yorum Yap

Belediye Başkanı Neşet Çağlayan (1)

Orhangazi Belediyesi personelinin iftar yemeği Nadır Sosyal Tesisleri’nde düzenlendi. Belediye Başkanı Neşet Çağlayan’ın eşi Zöhre Çağlayan ile birlikte katıldığı yemekte, Belediye Başkan yardımcıları, meclis üyeleri, birim müdürleri ve Belediye çalışanları aileleriyle birlikte hazır bulundu. Yemeğe Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Kaya da katıldı.

Belediye iftar (4)

Başkan tek tek selamlaştı

Yemek öncesinde Başkan Çağlayan ve eşi Zöhre Çağlayan tüm masaları gezerek Belediye personeli ve aileleriyle tek tek selamlaştı. Başkan Çağlayan çocuklara ise özel ilgi gösterdi. Belediye iftar yemeğinde Orhangazili tasavvuf müziği sanatçısı Burak Güç sahne aldı. Burak Güç yemek boyunca birbirinden güzel kaside ve ilahiler seslendirdi.

Belediye iftar (17)

‘Büyük bir hizmet ailesiyiz’

İftar yemeği sonrasında personelin teşekkür ettiği Başkan Çağlayan selamlama konuşması için kürsüye davet edildi. Belediye personeli ve aileleriyle birlikte iftar açmaktan mutluluk duyduğunu söyleyen Çağlayan, ‘Biz, amacı Orhangazi’ye hizmet olan büyük bir aileyiz. Birlikte yapacağımız hizmetleri ileri tarihlerde gördüğümüzde geleceğimiz olan çocuklarımıza gösterip bunlar benim çalıştığım zamanda el emeği göz nuru olarak yapılmıştı diyeceğiz. Buradaki birlikteliğimiz hizmet olacak.  İlçemizin hizmet açığını hep birlikte doyuracağız’ diye konuştu.

 

Belediye iftar (6)