Son Dakika Haberler

Büyükşehir Projeler İçin Geldi

Büyükşehir Projeler İçin Geldi
Okunma : 125 views Yorum Yap

BÜYÜKŞEHİR PROJELER İÇİN GELDİ (1)

Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin İznik Gölü Orhangazi sahilinde hayata geçirmeyi planladığı projeler için kollar sıvandı. Büyükşehir Belediye başkanı Recep Altepe’nin İznik gölü Orhangazi sahili için her fırsatta dile getirdiği projeler konusunda proje ekibi Orhangazi’ye geldi.

 

Çalışma başlatılıyor

Bursa Büyükşehir Belediyesi  Büyükşehir Sahil Hizmetleri Daire Başkanı Hakan Bebek, İmar ve Şehircilik Müdürü Kayın Çalışkan ile birlikte büyükşehirin imar dairesinden teknik personel ve proje ekibi Orhangazi’ye geldi. Belediye başkanı Neşet Çağlayan ile birlikte İznik Gölü Orhangazi sahilinde incelemelerde bulunan proje ekibi Büyükşehir Belediye başkanı Recep Altepe’nin talimatları ile göl, sukaypark, restoran, Gürle Dağı Yamaç Paraşütü ve Keramet Ilıca tesisleri için proje çalışması başlatacak. Teknik ekip adı geçen tüm bölgelerde inceleme yaptıktan sonra projelendirme ve dosya çalışması yaparak Büyükşehir Belediye Başkanı Altepe’nin onayına sunacak.

BÜYÜKŞEHİR PROJELER İÇİN GELDİ (2)

Çağlayan; Daha yaşanabilir bir Orhangazi için

Belediye Başkanı Neşet Çağlayan proje ekibi ile birlikte tüm sahilde inceleme yaptıktan sonra yaptığı değerlendirmede, Büyükşehir Belediye başkanı Recep Altepe’nin de belirttiği gibi İznik gölünde çeşitli projeler hayata geçirmeyi planlıyoruz. Sahil düzenlemesi, restoran, sukaypark, Keramet Ilıca tesisleri ve Gürle Dağı yamaç paraşütü projeleri ilk öncelikli çalışmalar olacak. Bu çalışmaları hızlı bir şekilde hayata geçirip Orhangazi’yi daha yaşanabilir bir şehir ve marka şehire dönüştürmek istiyoruz dedi. Çağlayan Büyükşehir Belediye başkanı Recep Altepe’ye de teşekkür ederek, Büyükşehir ile birlikte el ele verip tüm bu çalışmaları hayata geçirmek istiyoruz dedi.