Son Dakika Haberler

Çağlayan basketbolcu ordusu ile buluştu

Çağlayan basketbolcu ordusu ile buluştu
Okunma : 128 views Yorum Yap

BASKETBOLCULARLA BULUŞMA (8)

Belediye Başkanı Neşet Çağlayan Orhangazi Belediyespor bünyesindeki basketbol takımlarının antrenmanını ziyaret etti. Geçen sezon başarıdan başarıya koşan ve gençler liginde Bursa şampiyonu olan basketbolcular çeşitli yaş kategorilerinde Orhangazi Belediyespor bünyesinde liglere katılacak.

 

Harun Ayteş’in koordinatörlüğü

 

Yıldız ve genç kızlar, genç erkekler, yıldız ve minik erkekler kategorilerinde basketbol çalışmalarını sürdüren Orhangazi Belediyespor’un basketbol branş koordinatörlüğünü Harun Ayteş sürdürecek. Tüm yaş kategorilerinde antrenmanlarına başlayan Orhangazi Belediyespor basketbolcuları kapalı spor salonunda tüm takımlar bir araya gelerek yeni sezona da merhaba dedi.

BASKETBOLCULARLA BULUŞMA (12)

Çağlayan’dan destek

 

Orhangazi Belediyespor basketbol takımının önceki akşam yapılan antrenmanında tüm basketbolcularla bir araya gelen Belediye başkanı Neşet Çağlayan, basketbolcuların geçen yıllarda elde ettikleri başarıları büyük bir gurur ile takip ettiklerini belirterek, bu sezon Orhangazi Belediyespor forması altında aynı başarıları diğer branşlarda artırarak devam ettireceklerine inandıklarını söyledi. Çağlayan yerel yönetim olarak böylesine pırıl pırıl bir kadroya destek vermekten mutluluk duyacaklarını belirterek, basketbolda böylesine bir gruba her zaman destek olmaya devam edeceklerini ifade etti. Basketbol takımları koordinatörü Harun Ayteş ise belediye başkanı Neşet Çağlayan’a teşekkür ederek, tüm sporcularımızla Orhangazi Belediyespor’a layık olup yeni başarılar elde etmek için uğraş vereceğiz dedi.

BASKETBOLCULARLA BULUŞMA (1)

Genç antrenörlere kutlama

 

Belediye Başkanı Neşet Çağlayan ayrıca Orhangazi Belediyespor adına, Türkiye Basketbo Federasyonu tarafından Aydın’da düzenlenen antrenörlük kurslarına katılarak kurs bitirme ve antrenörlük belgesi almaya hak kazanan 3 genç antrenörü kutladı.