Son Dakika Haberler

Çağlayan’dan Anneler Günü mesajı

Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Anneler Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı

Çağlayan’dan Anneler Günü mesajı
Okunma : 103 views Yorum Yap

Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Anneler Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı. Çağlayan, başta şehit anneleri olmak üzere tüm annelerin anneler gününü kutladığı mesajında “Yeryüzünde bir annenin evladına gösterdiği şefkati, karşılıksız sevgiyi ve sınırsız özveriyi başka hiçbir yerde bulamayız” dedi.

 

Belediye başkanı Neşet Çağlayan Anneler Günü dolayısıyla yayımladığı mesajında, başta şehit anneleri olmak üzere tüm annelerin Anneler Günü’nü kutladığını belirtti. Annelerin hayatın her alanındaki etkin katılımlarının yanında, annelik sorumluluğunu da özveriyle yerine getirdiğini ifade eden Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, mesajında şunları kaydetti:

“Yeryüzünde bir annenin evladına gösterdiği şefkati, karşılıksız sevgiyi ve sınırsız özveriyi başka hiçbir yerde bulamayız. Hiç yılmadan sevgi ve şefkatle, fikren ve bedenen sağlıklı nesillerin yetiştirilmesinde büyük bir sorumluluk üstlenen annelerimize ne kadar hizmet etsek azdır. Annelerimize karşı gönül borcumuzu ne yapsak ödeyemeyiz. Fedakarlık ve sabırla dünyanın en yüce görevini yerine getiren sevgi sembolü annelerimiz karşısında saygıyla eğiliyorum. Anne olmanın en mukaddes gururunu taşıyan başta şehit annelerimiz olmak üzere tüm annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyor, her birini ayrı ayrı sevgi, saygı ve hürmetle selamlıyorum.”