Son Dakika Haberler

Duhan Çağlar Akdağ Orhangazispor’da

Orhangazispor yönetimi, Componentaspor alt yapısında yetiştikten sonra Bursaspor’a transfer olan burada A takım forması da dahil olmak üzere bir çok yaş kategorisinde forma giyen genç

Duhan Çağlar Akdağ Orhangazispor’da
Okunma : 124 views Yorum Yap

Orhangazispor yönetimi, Componentaspor alt yapısında yetiştikten sonra Bursaspor’a transfer olan burada A takım forması da dahil olmak üzere bir çok yaş kategorisinde forma giyen genç takımlarda Milli olan Orhangazi’nin yetiştirdiği önemli yıldızlardan kaleci Duhan Çağlar Akdağ’ı renklerine bağladı.

Orhangazispor, transferin son gününde kaleci Duhan Çağlar’ı renklerine bağladı. Orhangazi’de Componentaspor alt yapısında yetiştikten sonra Bursaspor’a transfer olan ve burada bir çok yaş kategorisinde forma şansı bulan Duhan Çağlar Akdağ Orhngazispor ile 1,5 yıllık sözleşme imzaladı. Transferin son gününde gerçekleşen transferde 1,5 yıllık imzayı atan Duhan Çağlar Akdağ Orhangazispor’da forma giyecek olmasından dolayı mutlu olduğunu ifade etti. Duhan Çağlar Akdağ, Bursaspor’da bir çok yaş kategorisinde Türkiye şampiyonlukları ve genç takımlar milli takımında da forma giymişti.