Son Dakika Haberler

Efkan Ala Gemlik Belediyesini Ziyaret Etti

İçişleri eski Bakanı Ak Parti Bursa Milletvekili Efkan Ala, Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz’ı makamında ziyaret etti.

Efkan Ala Gemlik Belediyesini Ziyaret Etti
Okunma : 201 views Yorum Yap

İçişleri eski Bakanı Ak Parti Bursa Milletvekili Efkan Ala, Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz’ı makamında ziyaret etti. Ak Parti Bursa Milletvekili İsmail Aydın’ın da yer aldığı ziyarette Belediye Başkanı Refik Yılmaz’dan hizmet ve yatırımlar konusunda bilgi alan Efkan Ala, Ak Parti tarafından yapılan yerel yönetimler anketinde yüksek oranda başarılı çıkan Refik Yılmaz’ı tebrik etti. Belediye Başkan Yardımcıları Vedat Büyükgölcigezli ve Kadir Erol’un yanı sıra Belediye Meclis üyelerinin karşıladığı Efkan Ala ve İsmail Aydın’a 7 yıllık belediyecilik hizmet ve yatırımlarının slayt gösterimli özet sunumunu yapan Belediye Başkanı Refik Yılmaz, “Daha güzel ve daha yaşanabilir bir Gemlik için gece gündüz çalıştıklarını söyledi.

Gemlik Belediyesinde yaklaşık iki saat kalan Efkan Ala daha sonra Ak Parti ilçe binasına giderek ilçe başkanı Zafer Işık ve yönetim kurulu üyeleriyle görüştü. Efkan Ala son olarak Ak Partili Gemlik Belediye Meclis üyeleriyle bir araya geldi. Efkan Ala, daha sonra Bursa’daki programlarına katılmak üzere ilçeden ayrıldı. Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz, Efkan Ala ve İsmail Aydın’a zeytin ve zeytinyağı hediye etti.