Son Dakika Haberler

EML ve Eski Cihanköy Yoluna Alt Yapı Müjdesi

rhangazi Belediyesi, BUSKİ ile birlikte Muradiye Mahallesi, Endüstri Meslek Lisesi bölgesinden başlayıp eski Cihanköy yolu olarak bilinen güzergah üzerindeki yerleşim yerlerine alt yapı hizmeti götürüyor.

EML ve Eski Cihanköy Yoluna Alt Yapı Müjdesi
Okunma : 98 views Yorum Yap

Orhangazi Belediyesi, BUSKİ ile birlikte Muradiye Mahallesi, Endüstri Meslek Lisesi bölgesinden başlayıp eski Cihanköy yolu olarak bilinen güzergah üzerindeki yerleşim yerlerine alt yapı hizmeti götürüyor. Bugün başlayacak olan kazı çalışmaları öncesinde belediye Başkanı Neşet Çağlayan, BUSKİ Orhangazi Şube Müdürü İbrahim Sivri ile birlikte bölgede incelemelerde bulundu.

Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Saadet Öcalgiray Meslek okulundan ileri doğru eski Cihanköy yolu olarak bilinen bölgede bir çok yerleşim alanı var. Burada yaşayan vatandaşlarımızın yıllardır alt yapı beklentisi var. Bu konuda Belediye olarak biz ve BUSKİ ekiplerimiz birlikte bir çalışma yürüteceğiz dedi. Çağlayan burada 1119 metrelik bir kanalizasyon hattı çalışması yapılacağını belirterek, bu çalışmalarımız için malzemelerimiz getirildi. Hemen buradaki çalışmaları başlatıyoruz dedi.