Son Dakika Haberler

Galibiyeti unutan Orhangazi Belediyespor Başkanı Çelik suçu hakemlere attı peki suç hakemlerde mi ?

Galibiyeti unutan Orhangazi Belediyespor Başkanı Çelik suçu hakemlere attı peki suç hakemlerde mi ?
Okunma : 169 views Yorum Yap

Orhangazi Belediyespor 3. lige çıktığından beri tarihinin en kötü sezonunu yaşadı ve 3. ligin en köklü kulüplerinden biri olan Orhangazi Belediyespor’un ligte kalması için artık mucizeler gerekiyor.

Orhangazi Belediyespor başkanlığına seçildiğinde onlarca söz veren Başkan Selehattin Çelik verdiği bir röportajda ” Bu sezon takım olarak hakemlerden ağzımız çok yandı” diyerek takımın kötü gidişatını hakemlere bağlamış.

Dokuz haftadır galibiyet yüzü görmeyen Orhangazi Belediyespor, oynadığı kötü futbolun yanında ruhsuz bir oyun sergileyerek ilçe halkının büyük tepkisini almıştı.

Geçtiğimiz hafta sonu oynanan ve ligte kalmak için tek umudumuz olan Düzcespor maçından 4 1 gibi büyük bir hezimetle ayrılarak herkesi hayal kırıklığına uğratan ruhsuz futbolculara Orhangazi Belediyespor taraftarları büyük tepki göstermiş. Tepkilerin büyümesi üzerine olaya polis müdahale etmişti.

Yıllardır Liseler arası veya benzeri turnuvalarda şampiyon olan Orhangazi’nin kendi çoçuklarına üvey evlat muamelesi yapan, yapılan yanlış transferler ve uygulanan yanlış politikalar yüzünden küme düşmesi neredeyse kesinleşen takımın başkanı olarak çuvaldızı ilk önce kendinize batırmanız gerektiğini sizlere hatırlatmak istiyoruz.

Sezonun bitmesine son 6 hafta kalırken ligin dibine demir atan Orhangazi Belediyespor bir mucize gerçekleştirmek için ilk önce pazar günü Çanakkale’de Çanakkale Dardanelspor’la yapacağı karşılaşmayı galibiyetle bitirmesi gerekiyor.

Takımı en zor gününde bile yalnız bırakmayan Orhagazispor Taraftar Platformu Pazar günü oynanacak maç öncesi Cumartesi gecesi yola çıkarak takımı yalnız bırakmayacaklarını açıkladı.