Son Dakika Haberler

Garnizon Komutanı’na veda yemeği

Garnizon Komutanı’na veda yemeği
Okunma : 104 views Yorum Yap

garnizon_komutanina_veda_yemegi_h21807

Orhangazi’de 6.yılını doldurduktan sonra Şanlıurfa’ya atanan Garnizon Komutanı ve İlçe Jandarma Komutanı Jand.Yzb.Ahmet Uzun için Rahmi Baba Restoran’da bir vefa yemeği düzenlendi. Orhangazi Kaymakamı Mustafa Selman Yurdaer, Cumhuriyet Baş Savcısı Fatih Karabacak, Belediye Başkanı Neşet Çağlayan’ın yanı daire müdürleri katıldı.

İftar yemeği sonrası plaket

Garnizon Komutanı için verilen veda iftar yemeğinden sonra konuşan Kaymakam Mustafa Selman Yurdaer, Garnizon Komutanı Ahmet Uzun’un Orhangazi’deki görevini son derece disiplinli ve başarılı bir şekilde yerine getirdiğini belirterek, kendisine Orhangazi’ye verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür ediyoruz dedi. Kaymakam Mustafa Selman Yurdaer, Ahmet Uzun’a bir takdir belgesi ile birlikte bir de günün anısına bir plaket takdim etti.

Savcıdan teşekkür plaketi

Daha sonra ise Orhangaazi Cumhuriyet Başsavcısı Fatih Karabacak, Garnizon Komutanı Ahmet Uzun’a birlikte görev yaptıkları süreçte verdiği başarılı çalışmalardan dolayı teşekkür plaketi takdim etti. Daha sonra söz alan Ahmet Uzun, Orhangazi’de çok güzel günler geçirdiklerini belirterek, elimizden geldiğince tüm kurumlarımız ve müdürlüklerimizle koordineli bir şekilde hizmet vermeye çalıştık. Orhangazi’yi asla unutmak mümkün değildir. Böyle bir gece için de Kaymakamımız Mustafa Selman Yurdaer ve tüm mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum dedi.

HSN_7431
HSN_7491