Son Dakika Haberler

Gençler Sordu , Yöneticiler Yanıtladı

Orhangazi Belediyesi ve Kent Konseyi Gençlik Meclisi tarafından organize edilen Şehrin Yöneticileri Gençlerle Buluşuyor etkinlikleri Anadolu Teknik ve Meslek Lisesi'nde yapıldı.

Gençler Sordu , Yöneticiler Yanıtladı
Okunma : 162 views Yorum Yap

Orhangazi Belediyesi ve Kent Konseyi Gençlik Meclisi tarafından organize edilen Şehrin Yöneticileri Gençlerle Buluşuyor etkinlikleri Anadolu Teknik ve Meslek Lisesi’nde yapıldı. Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Karatosun, Emniyet Müdürü Ramiz Erçetin, liseli öğrencilerle bir araya gelip onların sorunlarını ve taleplerini dinledi.

GENÇLER SORDU, YÖNETİCİLER YANITLADI

Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Karatosun, Emniyet Müdürü Ramiz Erçetin, kısa birer konuşmasının ardından başlayan Programda Orhangazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, eğitim, sosyal hayat, gençlerin beklentileri ve gençleri ilgilendiren projeler ve diğer konularda sorular sordular. Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, gençlerin özellikle Gençlik Merkezi, Spor Alanları, ulaşım ile ilgili sorularına yanıt verdi. Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, 2017 yılında bir çok projenin Orhangazi’de yavaş yavaş hayata geçeceğini belirterek, İlçe Stadyumu ve Kapalı Spor Salonunun bulunduğu yerden Göl Kıyısına taşınmasından, yeni semt sahalarına, Gençlik Merkezi kurulmasından, gençlere yönelik aktivitelerin artırılmasına kadar bir çok hususun yeni yılla birlikte teker teker hayata geçirileceğini kaydetti.

EĞİTİM HUSUSUNDAKİ SORULARA KARATOSUN YANIT VERDİ

Öğrencilerin eğitim alanındaki ihtiyaç ve taleplerine ise Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Karatosun yanıt verdi.

GENÇLERE ORHANGAZİSPOR FORMASI

Program sonunda Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, protokol üyeleri ile birlikte öğrencilere Orhangazispor forması hediye etti.