Son Dakika Haberler

GENÇLERDEN BEKİR AYDIN’A BÜYÜK İLGİ

GENÇLERDEN BEKİR AYDIN’A BÜYÜK İLGİ
Okunma : 140 views Yorum Yap

Pazar Sabahı Orhangazi Ak Parti Gençlik Kollarının düzenlediği kahvaltıya katılan Bekir Aydın burada büyük bir ilgi ile karşılandı. Kahvaltıya kalabalık bir şekilde katılım sağlayan gençleri teker teker dinleyen Bekir Aydın “Böyle güzel organizasyonlarda gençleri bir araya getirdiği için Orhangazi Ak parti Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Koçyiğit ‘e teşekkür etti.
Belediyeciliğin doğumdan, ölüme kadar insana hizmet etmek olduğunu vurgulayan AYDIN “Doğma büyüme Orhangazili bir kardeşiniz, ağabeyiniz olarak huzurunuzdayım. Bu iş zor bir iş, zoru kolay yapmanın yöntemi ise bir olmak ve beraber olmak. İnsanın mutluluğunu ön plana çıkaran çalışmalara imza atmak için yola çıktık. Yaptığımız iş, hizmet siyaseti. Bugüne kadar yapılan hizmetlerin daha da iyileştirilmesini sağlayacağız. Gönüllere gireceğiz, hizmet edeceğiz. Siz gençlerimizin desteğiyle inşallah, AK Parti ve hizmet bayrağını daha da gür dalgalandırmaya devam edeceğiz” açıklamasında bulundu.
Kahvaltı Programına Belediye Başkan Adayı Bekir Aydın’ın yanı sıra Orhangazi Ak Parti İlçe Başkanı Fahrettin Uludağ ve yöneticileri de katılım gösterirken, Orhangazili Gençler gösterilen ilgi karşısında programdan memnuniyetle ayrıldı.