Son Dakika Haberler

Gençlerden gelen her projeyi destekleriz

Gençlerden gelen her projeyi destekleriz
Okunma : 65 views Yorum Yap

orhangazi-belediyesi

Orhangazi TSO’nun Proje Destek Ekibi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan’ı makamında ziyaret ederek, bazı çalışmaları ile ilgili bilgilendirme yaptılar. Başkan Neşet Çağlayan, gençlerden gelecek her türlü proje ve çalışma teklifini destekleyeceklerin söyledi. ARGE çalışmalarını önemsediklerini de belirten Çağlayan, OTSO Proje Destek Ekibi ile de her konuda çalışabileceklerini ifade etti.

Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde oluşturulan ve temsilciliğini Erdoğan Budak’ın yaptığı Proje Destek Ekibi Belediye başkanı Neşet Çağlayan’ı makamında ziyaret etti. Çağlayan’a bugüne kadar hazırladıkları proje tekliflerini içeren bir dosya sunan Proje Destek Ekibi çalışmaları ile ilgili de başkan Çağlayan’a bilgi aktardı. Proje destek Ekibi koordinatörü Erdoğan Budak, bugüne kadar birkaç önemli konuda proje hazırladıklarını belirterek, bu projelerimiz dosya halinde duruyor. Bu çalışmaları yerel yönetimlerin de desteği ile hayata geçirmeyi planlıyoruz dedi. Nadır Deresi’nin ıslahı ve atık depolama projelerini anlatan Erdoğan Budak Çağlayan’a dosyaları sundu.

Gençlerden gelen her projeyi destekleriz

Belediye Başkanı Neşet Çağlayan gençliği çok önemsediklerini belirterek, bu sadece bizim için bugünün değil geçmişin de alışkanlığıdır. Gençler bizim için çok önemli. Gençlerden gelecek her türlü projeyi destekleriz, birlikte çalışırız dedi. Arge çalışmalarına siyasi çalışmalarında da önem verdiğini belirten Çağlayan, Arge konusunda bir birim oluşturmayı planlıyoruz. Önümüzdeki günlerde Kent Konseyi yapılanmasını gerçekleştireceğiz. Bu oluşum bünyesinde gençlerimizle her türlü projede çalışabiliriz dedi. OTSO’nun proje destek ekibi ile gerek birebir çalışmalar, gerekse kendi yapacakları ve hazırlayacakları projelere destek noktasında her zaman olacaklarını belirten Çağlayan, ayrıca bir projeyi yürütürken, nefesimiz tükendi, burada tıkandık dediğiniz anda her an yanınızda hissedeceğiniz bir yerel yönetim var artık. Bu konuda her zaman birlikte çalışabiliriz dedi.