Son Dakika Haberler

Gözaltında Fenalaşınca İki Kez Hastaneye Kaldırıldı

Orhangazi’de önceki gün meydana gelen olayda kayınpederini bıçaklayarak ölümüne neden olan ve polis tarafından gözaltına alınan genç kadın, Emniyet Müdürlüğü’nde 2 gün süren ifadesi tamamlanarak adliyeye sevkedildi

Gözaltında Fenalaşınca İki Kez Hastaneye Kaldırıldı
Okunma : 100 views Yorum Yap

Orhangazi’de önceki gün meydana gelen olayda kayınpederini bıçaklayarak ölümüne neden olan ve polis tarafından gözaltına alınan genç kadın, Emniyet Müdürlüğü’nde 2 gün süren ifadesi tamamlanarak adliyeye sevkedildi. Genç kadın, gözaltı süresi boyunca da iki kez fenalaşarak ambulansla hastaneye kaldırıldı.

Orhangazi’de önceki akşam Turist yolu üzerindeki bir apartmanın 4.katında meydana gelen olayda kendisini taciz ettiği gerekçesi ile kayınpederi Çetin B’yi bıçaklayarak öldürdüğü ileri sürülen Meryem B, Emniyet Müdürlüğü’nde 2 gün süren ifadesinin ardından Orhangazi Adliyesinde hakim karşısına çıkarıldı.

GÖZALTINDA İKİ KEZ HASTANEYE KALDIRILDI     

Olay gecesi polis tarafından gözaltına alınan, ilk ifadesinde suskunluğunu koruyan ancak gündüz saatlerinde polise kayınpederini öldürdüğünü söyleyen Meryem A, Orhangazi Emniyet Müdürlüğü’ndeki ifadesi esnasında gece saatleri ve sabah saatlerinde iki kez fenalaşarak hastaneye kaldırıldı. Gözaltı süresi boyunca Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından kendisine verilen yemekleri yemediği için tansiyonu düştüğü belirlenen Meryem A, Emniyet Müdürlüğü binasına çağrılan 112 Acil Servis Ambulansı ile Orhangazi Devlet Hastanesine kaldırılarak burada müdahale edildi.

ÖĞLENDEN SONRA ADLİYEYE SEVKEDİLDİ

Sabah saatlerinde yeniden rahatsızlanıp hastaneye kaldırılan Meryem B, hastanedeki müdahalenin ardından yeniden Emniyet Müdürlüğü’ne getirildi. Buradaki işlemleri tamamlanan genç kadın, sağlık kontrolünün ardından Orhangazi Adliyesi’nde hakim karşısına çıkarıldı.