Son Dakika Haberler

Hastane ailesi iftarda buluştu

Hastane ailesi iftarda buluştu
Okunma : 109 views Yorum Yap

7901659193 (1)

Orhangazi Devlet Hastanesi personeli aileleri ile birlikte iftar yemeğinde bir araya geldi. Orhangazi Belediyesi Nadır Sosyal Tesislerinde düzenlenen ve ilçe protokolünün de katıldığı yemekte kısa süre önce emekliye ayrılan personele de plaket takdim edildi. Hastane başhekimi Op.Dr.Cumhur Kara iftar yemeklerinin geleneksel hale geldiğini belirterek, biz büyük bir aileyiz. Bu ailenin bir ferdi olmak da bizlere mutluluk veriyor dedi.

Orhangazi Devlet Hastanesi personeli aileleri ile birlikte Orhangazi Belediyesi Nadır Sosyal Tesislerinde düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldi. Kaymakam Mustafa Selman Yurdaer, Garnizon Komutanı Jand.Yzb.Ahmet Uzun, Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Kamu Hastaneleri Genel Sekreterliği İdari Hizmetler Daire başkanı Dr.Alparslan Akaya, İdari Hizmetler Uzmanı Dr.Talat Atasoy, Hastane başhekimi Op.Dr.Cumhur Kara, hastane yönetimi, personel ve aileleri katıldı.

Kara; Biz büyük ve güzel bir aileyiz

İftar yemeğinde konuşan Hastane Başhekimi Op.Dr.Cumhur Kara, hastane personeli ile artık geleneksel hale getirdiğimiz bu iftar buluşmalarından son derece mutluyuz dedi. Kara, hastane personelinin büyük bir aile olduğunu belirterek, emekliye ayrılan personelimiz var. Her birine bundan sonraki hayatlarında da başarı ve mutluluklar diliyorum dedi.

Emeklilere plaket

Orhangazi Devlet Hastanesi yönetimi Hastaneden emekliye ayrılan Hasan Kayaaslan, Ahmet Ünaldı, Meral Meriç ve Azize Şimşek’e de birer plaket verdi. Plaketleri ilçe protokolü takdim etti.