Son Dakika Haberler

Hürriyet Sosyal Tesis İhalesi Yapıldı

Orhangazi Belediyesi’nin Hürriyet Mahallesinde hayata geçireceği Hürriyet Sosyal Tesisler Projesi’nin inşaat ihalesi yapıldı.

Hürriyet Sosyal Tesis İhalesi Yapıldı
Okunma : 124 views Yorum Yap

Orhangazi Belediyesi’nin Hürriyet Mahallesinde hayata geçireceği Hürriyet Sosyal Tesisler Projesi’nin inşaat ihalesi yapıldı. Hürriyet Mahallesinde Sivil Toplum Örgütlerine ve Spor Kulübüne lokal ve Sosyal Tesis olarak hizmet verecek olan Hürriyet Sosyal Tesislerinin ihalesine 2 firma katıldı.

Çağlayan; 6 ayda tamamlanacak

Belediye Başkanı Neşet Çağlayan Balgöç Sosyal Tesislerini tamamlayıp hizmete soktuklarını hatırlatarak, Hürriyet Mahallemizin STK’ları için için de bir sosyal tesis inşa edeceğiz dedi. Çağlayan, projenin Zemin kat ile birlikte toplam 4 kat olarak planlandığını belirterek, Hürriyet Sosyal Tesislerinin yapım süresi 6 ay. Biz projeyi bu yılın sonuna kadar tamamlayıp hizmete sokmak istiyoruz dedi. Başkan Neşet Çağlayan Proje her kat ayrı planlanırken, proje dahilinde dükkan ve işyerlerinin de bulunacağını belirterek, Hürriyet Sosyal Tesisleri ile birlikte Hürriyet Mahallemiz son derece güzel bir tesise daha kavuşmuş olacak dedi.