Son Dakika Haberler

İHH’dan hayır çarşısı

İnsan Hak ve Hürriyetleri İnsani Yardımlaşma Vakfı Orhangazi Şubesi (İHH), Orhangazi Belediyesi’ne ait otoparkta kermes açtı

İHH’dan hayır çarşısı
Okunma : 109 views Yorum Yap

İnsan Hak ve Hürriyetleri İnsani Yardımlaşma Vakfı Orhangazi Şubesi (İHH), Orhangazi Belediyesi’ne ait otoparkta kermes açtı. 5 gün sürecek olan kermeste toplanan yardımlar Hatay Reyhanlı Yetimhanesi ve Afrika su kuyusu projesine aktarılacak.

İHH Orhangazi Şubesi’nin Orhangazi Belediyesi’ne ait otoparkta açtığı kermes dün itibari ile başladı. Cuma gününe kadar sürecek kermes akşam kaldırılacak. Kermeste toplanacak olan yardımların Hatay Reyhanlı Yetimhanesi ve Afrika su kuyusu projesine aktarılacağını bildiren İHH Orhangazi Şubesi Başkanı Mücahit Hatipoğlu ‘biz burayı hayır çarşısı olarak adlandırıyoruz. Burada toplanacak olan gelir gerçekten çok hayırlı iki yere bağışlanacak. Bunların yanında bizlere bağışta bulunmak isteyen duyarlı ve yardım sever vatandaşlarımızı da geri çevirmiyoruz. Vatandaşlarımız Beyaz eşya, soba, battaniye medical ürünler, kırtasiye malzemeleri, gıda ve erzak paketi yardımı da yapabilir. Cuma günü akşamı sona erecek olan kermesimize herkesi bekliyoruz.’diye konuştu.