Son Dakika Haberler

İlbank Bölge Müdüründen Başkana Ziyaret

İlbank Bölge Müdürü Ali Ekrem Ayti, İlbank Yapım İşleri Müdürü Ahmet Perktaş Şube müdürleri ve Buski’den bir yetkili, alt yapı çalışmalarında gelinen noktayı değerlendirmek ve bundan sonraki süreçte yapılacak olan çalışmaları yerinde görmek için Orhangazi’ye geldi.

İlbank Bölge Müdüründen Başkana  Ziyaret
Okunma : 109 views Yorum Yap

İlbank Bölge Müdürü Ali Ekrem Ayti, İlbank Yapım İşleri Müdürü Ahmet Perktaş Şube müdürleri ve Buski’den bir yetkili, alt yapı çalışmalarında gelinen noktayı değerlendirmek ve bundan sonraki süreçte yapılacak olan çalışmaları yerinde görmek için Orhangazi’ye geldi. Belediye Başkanı Neşet Çağlayan’ı makamında ziyaret eden ve Belediye Teknik Personeli ile de alt yapı çalışmalarını masaya yatıran İlbank Bölge Müdürü Ali Ekrem Ayti, alt yapı çalışmalarında sona gelindiğini belirterek, aralık sonuna kadar Orhangazi’deki çalışmaları büyük oranda tamamlamış olmayı planlıyoruz dedi.

İlbank-Buski ve Orhangazi Belediyesi koordinasyonu

Belediye Başkanı Neşet Çağlayan ve Ak Parti Bursa Milletvekili İsmail Aydın ile birlikte Belediye başkan yardımcıları Necmettin Şahin ve Şemsi Kılıç’ın da bulunduğu toplantıda Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, çalışmalar esnasında Buski, Orhangazi Belediyesi ve İlbank koordinasyonuna dikkat çekerek, bu koordinasyon ne kadar sağlıklı çalışırsa çalışmalar da o kadar hızlı ve sorunsuz tamamlanır. Şu ana kadar bu koordinasyonu sağladık. Artık işin sonuna geldik dedi.

Kontroller hızlanacak

İlbank ve Orhangazi Belediyesi’nin ortaklaşa düzenlediği toplantıda ayrıca alt yapı çalışmaları ile ilgili denetimlerin ve kontrollerin sıklaştırılması için de çözüm önerileri üzerinde duruldu.

İLBANK ZİYARET (3)