Son Dakika Haberler

Kültür Merkezi ihalesi 15 kasımda

Orhangazi’de Marmarabirlik’ten kamulaştırılan alan üzerine yapılacak olan büyük projenin ilk etabı için ihale aşamasına gelindi

Kültür Merkezi ihalesi 15 kasımda
Okunma : 94 views Yorum Yap
  • Büyük projenin ilk etabına başlanıyor

Orhangazi’de Marmarabirlik’ten kamulaştırılan alan üzerine yapılacak olan büyük projenin ilk etabı için ihale aşamasına gelindi. Projenin ilk ayağı olan Kültür Merkezi Projesi için Büyükşehir Belediyesi, 15 Kasım tarihinde ihaleye çıkıyor. Proje 500 günde tamamlanıp hizmete girecek.

 

Orhangazi’de Büyükşehir Belediyesi tarafından kamulaştırması yapılan Marmarabirlik arsası üzerinde yapılacak olan Meydan Park ve Kültür Merkezi projesinin ilk etabı olan Kültür Merkezi projesinin ihalesi 15 Kasım tarihinde yapılıyor.

 

500 GÜNDE TAMAMLANACAK

Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılacak olan dev projenin tamamı 500 günde yapılacak. 15 Kasım tarihinde yapılacak olan ihale sonrasında belirlenecek firma, sözleşmenin ardından Kültür Merkezi Projesi için inşaata başlayacak.

 

ÇAĞLAYAN; BÜYÜK PROJELER YOLDA

Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Marmarabirlik Meydan Projesi ve Kültür Merkezi projesi ile ilgili olarak Büyükşehir Belediye başkanı Recep Altepe’nin özel intimam gösterdiğini belirterek, Marmarabirlik Meydan projemiz iki aşamalı olacak. İlk etapta Kültür Merkezi projesi inşa edilecek. İkinci etapta ise Meydan Projesi için çalışmalara başlayacağız dedi. Başkan Çağlayan Kültür Merkezi Projesinin 15 Kasım tarihinde ihalesinin yapılacağını da hatırlatarak bu konuda Büyükşehir Belediye Başkanımız Recep Altepe’ye teşekkürlerimi sunuyorum dedi.