Son Dakika Haberler

Kültür Merkezi İhalesi Yapıldı.

Kültür Merkezi İhalesi Yapıldı.
Okunma : 112 views Yorum Yap

Orhangazi’de yapımına başlanan ve ilk etabı tamamlanan Kültür Merkezi ve Meydan Projesinin ikinci etap inşaat ihalesi yapıldı.

4 firma katıldı

Bursa Büyükşehir Belediyesi Sahil Hizmetleri Daire Başkanlığı, Sahil Hizmetleri Şube müdürlüğünde yapılan ihaleye 4 firma teklif verdi.

Komisyon incelemesini yapacak

Kültür Merkezi’nin ikinci etabı ile birlikte yine aynı bölgede yapılacak olan 15 Temmuz Demokrasi Meydanı projesinin yapım işi ile ilgili yapılan ihalede 4 firmanın teklifini alan Bursa Büyükşehir Belediyesi ihale komisyonu değerlendirmesini yapıp uygun teklifi veren firma ile sözleşme imzalanacak.

Projede neler var?

İkinci etap ihalesi yapılacak olan Kültür Merkezi ise çok kapsamlı devasa bir proje olacak. Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılacak olan Kültür Merkezi binası ile birlikte 15 Temmuz Meydan Projesi bölgenin en büyük projelerinden birisi olacak. Proje kapsamında Kültür Merkezi binası içinde çok konferans salonu, sinema salonu ve sergi salonu ile birlikte nikah salonu yer alacak. Proje dahilinde Kültür Merkezi yanında bir de geniş bir meydan projesi yer alacak.