Son Dakika Haberler

Mhp İlçe Başkanı Necati Güneş Seçim Değerlendirmesinde Bulundu

Dün gerçekleştirilen 24 Haziran Seçimleri sonucunda Mhp İlçe Başkanı Necati Güneş Seçim Değerlendirmesine bulunarak bir açıklama yayınladı. Yayınladığı bildiride Mhp İlçe Başkanı Necati Güneş şu açıklamalarda bulundu;

Mhp İlçe Başkanı Necati Güneş Seçim Değerlendirmesinde Bulundu
Okunma : 272 views Yorum Yap

Yayınladığı bildiride Mhp İlçe Başkanı Necati Güneş şu açıklamalarda bulundu;

Seçim dönemi boyunca. Davasi için imanla bağlı oldugu vatanin butunlugu icin turk milletinin bekasi icin birligini durligini saglam temeller ustunde tutmak icin milliyeyci hareket partisi orhangazi ilce teskilati icinde inanmislar yemin etmisler ile ulkucu hareketi bir adim oteye tasimak icin gecesini gunduzune katarak.calisan ulku ocağı başkanım ve yönetimine, mhp kadın kolları ve yonetimine davaya gönül vermiş tüm ülkücü hareket mensuplarına yapmış oldukları çalışmalardan dolayi hepsinden allahım razi olsun .Kutsiyeti olan imanla bağlılığı olan ve Kutsal Davası uğruna karşılıksız, canla, başla mücadele veren, dava arkadaşlarını bir an olsun yalnız bırakmayan değerli dava arkadaşlarıma gönülden teşekkür ediyorum.

Oturduğu yerden ahkam kesenlere, fitne fesat ureterek davaya Zararlari olanlari allaha havale ediyorum hatta davaya camur atmak için fırsat kollayanlara, açık arayanlara, dedikodu yapanlara, ön almak için türlü işler yapanlara fırsat vermediği için Yüce Allah’a Hamd olsun ki inanmislar ile seçim çalışması yaparak alnizim tertemiz olarak başarı elde ettik .imanla kurulan dava .ihanetle asla yikilmaz. Ülkücü hareket olarak üç hilal bayragimizi gönüllere ilmek ilmek işleyerek çalışmalara katı sağlayanlara çokmu çok teşekkür ederim. ..

Orhangazi milliyetçi hareket par.
Başkanı

NECATİ GÜNEŞ