Son Dakika Haberler

Minik Alper için güzel haber

Sabah saatlerinde hesapta 20 bin lira olduğunu belirten baba Mustafa Altıncan, yardım kampanyasında mutlu sona ulaştıklarını duyurdu.

Minik Alper için güzel haber
Okunma : 75 views Yorum Yap

Sabah saatlerinde hesapta 20 bin lira olduğunu belirten baba Mustafa Altıncan, yardım kampanyasında mutlu sona ulaştıklarını duyurdu. Haberin medyada duyulması ve Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe`nin devreye girmesiyle birlikte 4 saat içerisinde gerekli olan 75 bin lira toplandı.

Paranın toplanmasıyla birlikte valilik tarafından oluşturulan hesaptaki para bloke edildi. 75 bin liranın üzerindeki meblağın para yatıran vatandaşların hesaplarına geri yollanacağı belirtildi.

Öte yandan baba Mustafa Altıncan, Facebook`ta açtığı “Minik Alper İçin El Ele” sayfasından tüm bağışçılara teşekkür ederek, “Alper Kağan`ımızın tedavisi için toplanması gereken 75 bin lira toplanmıştır. Yardımlarınız için herkese çok teşekkür ediyoruz. Allah herkesten razı olsun” mesajını yayınladı.

Baba Altıncan, “Bu kadar kısa süre içerisinde toplanacağını tahmin etmiyorduk. Çok mutlu olduk. Ameliyat da büyük bir ihtimalle aralık ayında olacak” diye konuştu.

Alper Kağan, aralık ayında İstanbul`da özel bir hastanede ameliyat edilecek.