Son Dakika Haberler

Motosiklet tutkusu sonu oldu

Motosiklet tutkusu sonu oldu
Okunma : 97 views Yorum Yap

25386956

Orhangazi’de bir fabrikada işçi olarak çalışan genç bir adam tutkunu olduğu motosikleti ile gittiği Marmaris tatilinde kaza yaparak hayatını kaybetti. Genç adamın feci ölümü ailesi ve mesai arkadaşlarını yasa boğdu.

Orhangazi’de faaliyet gös teren Aka otomotiv sanayinde çalışan İsmail Ayvaz (35) Muğla’nın Marmaris ilçesinde geçirdiği motosiklet kazasında genç yaşında yaşama veda etti. Alınan bilgilere göre motosiklet tutkunu olan İsmail Ayvaz, kendisine ait 16 VZ 448 plakalı motosikleti ile tatil için Marmaris’e gitti. Burada bir kaç motosiklet tutkunu arkadaşları ile tatil yapan İsmail Ayvaz bayramın birinci günü motosikleti ile gezintiye çıktı.

Virajı alamayınca bariyerlere çarptı

Marmaris yakınlarında bir virajı alamayan İsmail Ayvaz idaresindeki motosiklet kontrolden çıkarak savruldu. Bariyerlere çarpan motosiklet paramparça oldu. Kafasında kas olmasına rağmen İsmail Ayvaz kazada feci şekilde can verdi.

Acı haber çabuk ulaştı

 

Tatil için gittiği Marmaris’te geçirdiği feci kazada hayatını k aybeden İsmail Ayvaz’ın ölümü Orhangazi’deki ailesine ve yakınlarına çabuk ulaştı. Kazayı haber alan ve Marmaris’e giden genç adamın yakınları cenazeyi alarak Orhangazi’ye dönüş yoluna geçti. Aka fabrikasında çalışan İsmail Ayvaz’ın diğer motosiklet tutkunu arkadaşları ile mesai arkadaşları yasa boğuldu.