Son Dakika Haberler

Muhammet Varlı BTP Orhangazi Belediye Başkan Adayı oldu.

Bağımsız Türkiye Partisi Orhangazi Belediye Başkan Adaylığına ilçenin başarılı iş adamlarından Muhammet Varlı'yı aday olarak gösterdi. Orhangazi tarafından tanınan biri olarak Varlı aday tanıtım toplantısından sonra bir açıklama yayınlayarak Orhangazi'ye hizmet etmeeye hazır olduğu belirtti.

Muhammet Varlı BTP Orhangazi Belediye Başkan Adayı oldu.
Okunma : 179 views Yorum Yap

Aday olduktan sonra yaptığı açıklamada Varlı;

“Saygıdeğer halkımız ilçemiz sahip olduğu tüm değerleri ve fiziki konumu ile parmakla gösterilecek güce sahiptir. Buna karşın için de bulunduğumuz durum maalesef bu güne kadar yönetime talip olanların ilçemizi getirdiği son noktadır. Herkes içinde bulunduğu durum ve yaşadıkları ile olayları değerlendirecektir. 
Bizce Orhangazi çok daha iyisine layıktır.
Sahip olduğu imkânlar yerinde ve hakkaniyet ölçüsünde kullanılırsa bunu başarmak çok kolaydır. Denetime açık, şeffaf ve paylaşımcı yönetim anlayışı ile ilçemiz hak ettiği değeri alacaktır.
Gelin bu gücümüzü Milli Ekonomi Modeli ve Sosyal Devlet Milli Devlet projeleri ile yeniden değerlendirelim insanımıza hak ettiği hizmeti sunalım. Bunu yapmadan önce de insanımızın alın terini çarçur edenlerden, hesapsızca talan edenlerden hesap soralım var mısınız?
Bağımsız Türkiye Partisi Orhangazi Belediye Başkan adayı olarak siz değerli halkımızın huzurundayız. Talip olduğumuz görevin sorumluluğu ile tüm zorlukların üstesinden geleceğimizi taahhüt ediyoruz.
Önümüzdeki günlerde açıklayacağımız projelerimiz ile Orhangazi yeniden ” güçlü belediyesi var ” unvanına kavuşacak itibari iade edilecektir.
Milli Ekonomi Modeli & Sosyal Devlet projeleri ile borç alan değil hizmet üreten belediye olacağı..
Büyükşehir belediyesinin üstümüzde ki külfetini halkımızla omuz omuza vererek nimete çevireceğiz!!! Büyükşehir belediyesinin görev ve sorumluluk alanındaki tüm hizmetlerinin yakın takipçisi olacağız.
Betona değil İNSANA yatırım yapacağız…
Sosyal ve kültürel imkânlarımızı halkımızın istifadesine sunacak, hem ekonomik değer kazandıracak hem de yaşanabilir bir Orhangazi için yatırım yapacağız. 
* ilçemiz dışında okumayı tercih eden öğrenci ve velilerimizin beklentilerine cevap vereceğiz 
* ilçe dışından tercih edilen eğitim şehri olmak için kurumlarımızla ortak hareket edeceğiz 
* ilçemizi ulusal ve uluslar arası doğa ve spor turizm merkezi haline getirecek projeler üreteceğiz.
* tarımsal üretimimizi tüm gücümüzle destekleyeceğiz.
* göl balıkçılığının ilçe ekonomisinde söz sahibi olacak değer kazandıracağız.
Birlikte karar verecek birlikte yöneteceğiz…
Kent konseyi ilçemiz tüm sivil toplum örgüt temsilcilerinden oluşacak ve burada alınan kararlar mecliste öncelikli görüşülecek. 
Hatır gönül meselesi değil, toplumun ortak meselesi çözülecek….
Orhangazi’ye itibar 2019′ da gelecek. Orhangazi kararlı başkan VARLI ” ifadelerinde bulundu.