Son Dakika Haberler

Mustafa Ayti’den Basın Açıklaması

Orhangazi Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan Adayı olan Mustafa Ayti bir basın açıklaması yayınladı. Mustafa Ayti'nin Basın Açıklaması:

Mustafa Ayti’den Basın Açıklaması
Okunma : 138 views Yorum Yap

Sevgili hemşerilerim bilindiği üzere 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde MHP’den şahsıma gelen nazik bir teklif üzerine Orhangazi’de Belediye Başkanlığı için MHP’den Aday Oldum. Daha sonra gelişen süreçte teşkilatımızın da desteğini alarak tek aday olarak seçim çalışmalarımıza başladık. Gerekli özveriyi göstererek dürüst ve ilkeli bir siyaset gereği olarak çalışmalarımızı devam ettirdik. Siyasi görüşü her ne olursa olsun bütün vatandaşlarımızın gönüllerine dokunarak aramızda güzel bir bağ oluşturduk…

Genel merkezimizin almış olduğu İttifak kararı ile  Bursa ve ilçeleri  dahil olmak üzere yapılan ittifak görüşmelerine istinaden ilçemizde yerel seçimlerde MHP genel merkezimiz tarafından yapılan ittifak sonucu Orhangazi’den belediye başkan adaylığım şu an için genel merkezimiz tarafından durdurulmuştur.

Şu an için MHP’nin bir mensubu olarak siyasi hayatıma devam edeceğimin bilinmesini arz ederim.

     Gelişen bu süreçte son birkaç gündür hakkımda yapılan seçimleri kazanamayacağını gören Mustafa AYTI adaylıktan geri çekildi gibi şahsımı karalamaya yönelik bu söylemleri esefle kınayarak, şahsıma yapılan bu karalama kampanyalarını kabul etmediğimi bütün kamuoyuna saygıyla bildiririm.

     Şahsıma gösterilen ilgi ve teveccühten dolayı teşkilatımızın her bir ferdine ve bizden desteklerini esirgemeyerek sonuna kadar bize destek veren tüm hemşerilerimize sonsuz teşekkürlerimi bir borç bilirim… Siyaset uzun soluklu bir süreç ve ilerleyen dönemlerde devletimize, milletimize hizmet etme yolunda olan hedeflerimizden taviz vermeden siyasi hayatıma devam edeceğimi bildirerek, bu süreçte beni bir an bile yalnız bırakmayan bütün hemşerilerimize teşekkür ederek, yerel seçimlerde aday olan tüm arkadaşlara kazananın Orhangazi olması temennisi ile başarılar diliyorum…

Kamuoyuna saygı ile duyururum… 

Mustafa AYTI