Son Dakika Haberler

Nadır Yeni yüzü ile hizmette

Orhangazi Belediyesi, Nadır Piknik alanında bir süre önce başlattığı yenileme ve düzenleme çalışmalarını tamamladı

Nadır Yeni yüzü ile hizmette
Okunma : 287 views Yorum Yap

Orhangazi Belediyesi, Nadır Piknik alanında bir süre önce başlattığı yenileme ve düzenleme çalışmalarını tamamladı. Kış döneminde başlatılan ve tamamlanan çalışmalar kapsamında Nadır Piknik alanında yeni yeşil alanlar oluşturulurken, tüm piknik masaları da yenilendi.

NADIR SOSYAL TESİSLERİ HİZMETTE

Orhangazi Belediyesi tarafından yapılan çalışmalar kapsamında Nadır Tesisleri içinde yer alan Sosyal Tesis ve Restoran’da tepeden tırnağa yenilendi. Yeni yüzü ile hizmet vermeye hazırlanan Nadır Sosyal Tesislerinde restoran bölümü modern görünümü ile dikkat çekiyor.

PİKNİK ALANLARI ELDEN GEÇİRİLDİ

Belediye ekipleri, Nadır tesislerinde bulunan tüm piknik alanlarında yeşillendirme, ağaçlandırma ve piknik masalarının da yenileme işlemini tamamladı. Hafta içi ve özellikle hafta sonu Orhangazi’nin yanı sıra çevre il ve ilçelerden vatandaşların akınına uğrayan Nadır Piknik alanı, yaz öncesinde misafirlerini ağırlamaya hazır.

KIR DÜĞÜN SALONU

Orhangazi Belediyesi, Nadır Tesisleri içinde bir de kır düğün salonu inşa etti. Daha önce futbol sahası olarak düzenlenen alanda yapılan yeni çalışma ile açık kır düğün salonunu da tamamlayan Orhangazi Belediyesi, düğün ve diğer cemiyetler için de bu alanı hazır hale getirdi.