Son Dakika Haberler

Orhangazi 4. Etap TOKİ Kayıtları Başlıyor.

Orhangazi 4. Etap TOKİ Kayıtları Başlıyor.
Okunma : 422 views Yorum Yap

Orhangazi’de Hamzalı yolu yeni mezarlık karşısında inşaatı başlayan Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından Orhangazi’de yapımına geçen yıl başlanan en büyük bir oranda tamamlanan TOKİ 4. Etap hayata geçirilecek olan 292 Adet Konut, 2 Adet Dükkân ve 1 Adet Cami inşaatları ile birlikte Altyapı ve Çevre düzenleme çalışmalarında sona gelindi.

 

Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından İlçemizde 4. Etap 292 Adet konut projesi çalışmalarının sonra gelmesinin ardından, TOKİ yetkilileri tarafından verilen bilgiler doğrultusunda merak eden başvuru ile ilgili bilgiler şekildedir.

TOKİ başvuruları 06 Temmuz 2020 – 24 Temmuz 2020 tarihleri arasında yapılacaktır.
Yalnızca daha önce başvuruları alınan ve proje iptali nedeniyle başvuru peşinatları iade edilen vatandaşlarımız müracaat edebilecektir.
Daha önceden başvuru yapan 786 vatandaşlarımız arasından yeterli sayıya ulaşılması halinde yeni bir başvuru alınmayacaktır.
TOKİ başvuruları için Orhangazi Belediyesi Ak Masalar birimine gelerek başvuru şartlarını sağladığına dair “ Başvuru Uygunluk Belgesi’ni doldurmaları sağlanacaktır.
Söz konusu başvuru uygunluk belgesi ile birlikte Ziraat bankası Orhangazi şubesine yönlendirerek başvuru yapmaları sağlanacaktır.