Son Dakika Haberler

Orhangazi AK Gençlik Türkiye birincisi

AK Parti Orhangazi İlçe Gençlik Kolları, AK Parti genel merkezi tarafından yönetilen değerlendirmeye göre; 919 ilçe arasında 100 tam puan alarak Türkiye'deki en başarılı gençlik teşkilatı seçildi.

Orhangazi AK Gençlik Türkiye birincisi
Okunma : 195 views Yorum Yap

AK Parti Genel Merkez tarafından, teşkilatların parti içi ve parti dışı tüm faaliyetlerinin objektif kriterlerle puanlanarak toplam performanslarının takip edilmesi ve değerlendirilmesi amacıyla oluşturulan AK Parti Bilgi Sistemi´nin (AKBİS) verilerine göre; AK Parti Orhangazi Gençlik Kolları kırılması güç bir rekora imza attı. AK Parti Orhangazi İlçe Gençlik Kolları 919 ilçe arasında 100 tam puan aldı. Orhangazi İlçe Gençlik Kolları 100 tam puanla 1´inci sıraya yerleşti.

TPS´NİN ÖNEMİ

Programın öneminden bahseden AK Parti Orhangazi İlçe Gençlik Kolları Başkanı Bilal ÖZBEY, “Gençliğimizin sesini Türkiye´ye duyurarak bu haklı gururumuz sahibi olan Gençlik Kolları Yönetimimizi tebrik ediyorum. Rabbim bu kutlu dava yolunda nice başarılı sonuçlar nasip eylesin inşallah.” dedi.

OBJEKTİF KRİTERLER

 

Özbey, “Teşkilatçılığın hayatın her alanına sirayet eden ve teşkilatların ciddi emek ve zaman harcadıkları tüm çalışmaları bu sistem ile Genel Merkez tarafından düzenli olarak takip ediliyor. Bu sistem ile her bölge/il/ilçenin kendi öznel şartları dikkate alınarak, teşkilatların kendi şartlarında ne ürettikleri daha objektif kriterlerle değerlendirilmeleri yapılıyor. Orhangazi olarak sadece yaptığımız çalışmaları sisteme girmemiz yeterli ve sonucu ortada. Flaş projelerimizle, ilçelerde mahallelerde yaptığımız çalışmalarla sadece seçimden seçime sahalarda olmadığımızı gösterdik” ifadelerine yer verdi.

 

orhangazi