Son Dakika Haberler

Orhangazi Belediyesi karate turnuvası 9 Ağustosta

Orhangazi Belediyesi karate turnuvası 9 Ağustosta
Okunma : 103 views Yorum Yap

KARATECİLER

Orhangazi Belediyesi Kulüpler Karate Turnuvası 9 Ağustos Cumartesi günü Orhangazi Kapalı Spor Salonu’nda düzenlenecek. Bu yıl 3.sü gerçekleştirilecek olan Orhangazi Belediyesi Karate Turnuvası’na Orhangazi’den aralarında Orhangazi Belediyespor’un da yer aldığı 7 takım katılacak.

 

500 Sporcu Orhangazi’de olacak

Orhangazi Belediyesi 3.Karate Turnuvasına çevre il ve ilçelerden 500 sporcunun ve onlarca kulübün katılması bekleniyor. Orhangazi’den 7 kulüpten 120 sporcu bu turnuvada çeşitli yaş ve kilolarda platforma çıkabilmek için ter dökecek. Cumartesi günü yapılacak olan turnuva için hazırlıklar son aşamaya geldi.

 

Karateciler Çağlayan’ın makamında

Turnuva öncesinde Orhangazi’den bu turnuvaya katılacak olan bazı kulüpler ve bu kulüplerin sporcuları dün belediye Başkanı Neşet Çağlayan’ı makamında ziyaret etti. Başkan Çağlayan’a turnuvada madalya sözü veren sporcular başkanı da turnuvaya davet ettiler. Belediye başkanı Neşet Çağlayan ise turnuvada olacağını ve sporcuların yanında yer alacağını belirterek, sporcularımızdan başarı bekliyorum. Bunu geçmiş yıllarda başardılar, yine başaracak güçteler dedi.