Son Dakika Haberler

Orhangazi Belediyesi’nden Haciz Haberlerine Karşı Basın Açıklaması

Orhangazi Belediyesi’nden Haciz Haberlerine Karşı Basın Açıklaması
Okunma : 179 views Yorum Yap

Bazı basın yayın ve sosyal medya organlarında Orhangazi Belediyesine haciz şoku başlıklı haber yayınlanmıştır. Orhangazi Belediyesine iş yapmış yaptığı işin karşılığının bir kısmını almış bir firmanın kalan tutar ile ilgili yarın ödeme yapılacağı söylenmesine rağmen ısrarla cebri icra yapma talebi tamamen kötü niyetten kaynaklı, seçim sürecine yönelik bir davranıştır.
Orhangazi Belediyesinin alacaklarını ve kaynaklarını göz önüne aldığınızda önemsenecek bir sıkıntısı yoktur. Piyasalarda yaşanan ekonomik sıkıntılar bizide olumsuz etkilemistir.
Ama bunu kısa sürede aşacak gücümüz ve imkânlarımızda fazlasıyla mevcuttur. Yaşanan bu geçici sıkıntılardan siyasi rant devşirmeye çalışanlarının elleri boş kalacaktır. Orhangazi Belediyesi güçlü bir belediyedir. Her iş yapan kurum ve kişiler gibi zaman zaman zorluklarla karşılaşmış bunları aşmıştır. Bugünde bunları kısa zamanda aşacak irade ve birikim fazlasıyla mevcuttur. Siyasetin en yoğun yaşandığı ve dahada yoğunlaşacağı bugünlerde kamuoyu algısını yönlendirmeyi amaçlayan bu ve benzeri girişimler hep var olacaktır. Basınımızın halkı bilgilendirme düşüncelerine saygı duyuyoruz ama art niyetli kişilerin maksatlı hareketlerinede prim vermemek gerektiği kanaatindeyiz. Derdi Orhangazi olanların gönülleri müsterih olsun.