Son Dakika Haberler

Orhangazi Devlet Hastanesinin yeni binası için geri sayım başladı.

Orhangazi Devlet Hastanesinin yeni binası için geri sayım başladı. Mart 2014’de inşaatına başlanan yaklaşık 14 bin m2 kullanım alanı olan, 22 adet poliklinik, aynı anda 4 ameliyatın yapılabileceği ameliyathaneleri, son sistem acil servisi ile yapımında son aşamaya gelinen Yeni Devlet Hastanesi binasını gezen Ak Parti Bursa Milletvekili İsmail Aydın ve Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Ak Parti ilçe başkanı Mustafa Kaya ile birlikte Yeni Devlet Hastanesi binasını gezerek şantiye şefinden bilgi aldılar.

Orhangazi Devlet Hastanesinin yeni binası için geri sayım başladı.
Okunma : 99 views Yorum Yap

 

MART AYINDA GEÇİCİ KABULÜ YAPILIYOR

Orhangazi Devlet Hastanesinin her bölümünü gezen ve bilgi alan Milletvekili İsmail Aydın ve Başkan Çağlayan, şantiye şefi ve Hastane Başhekimi Uzm.Dr.Hasan Kocaefe ve Hastane Müdürü Ömer Yalavuz’dan bilgi aldılar. Milletvekili İsmail Aydın, yeni hastanenin Mart ayında geçici kabulünün yapılacağını belirterek, bu süreç nisan ayı ortalarına kadar devam eder. Ardından da taşınma işlemleri ile birlikte yeni hastanemiz hizmet vermeye başlar dedi.

HAZİRANDA HİZMETE GİRECEK

Ak Parti Bursa Milletvekili İsmail Aydın, yeni hastanenin haziran ayında hizmete girmesini planladıklarını belirterek, Orhangazi son derece modern ve ihtiyaca her yönü ile karşılık verecek bir hastane binasına kavuşuyor. Kullanım alanı, cihazları ve tüm teçhizatı ile modern bir hastane Orhangazi’ye kazandırıldırılmış olacak. İlçemize hayırlı olsun dedi.