Son Dakika Haberler

ORHANGAZİ HABER YİNE PROVAKATÖRLÜĞE BAŞLADI

24 Haziran genel seçimlerinde yaptığı paylaşımlarla tepki alan ''Orhangazi Haber'' Seçim sonuçlarından sonra derin bir sessizliğe bürünmüştü. Yerel Seçimlerin yaklaşmasıyla yeniden yalan ve çarpıtılmış haberlere başlayan sözde haber sitesi olan Orhangazi Haber yaptığı son paylaşımla adeta OHA dedirtti.

ORHANGAZİ HABER YİNE PROVAKATÖRLÜĞE BAŞLADI
Okunma : 156 views Yorum Yap

24 Haziran seçimlerinde yaptığı yanıltıcı anketlerle Orhangazi Halkının beklentilerini yanıltmaya çalışan ”Orhangazi Haber” Yerel Seçimlerin yaklaştığı bugünlerde yeniden ortaya çıktı.

Bursa Ak Parti Belediye Başkan Adayları toplantısı 13 Ocak’da Bursa’da yapılmış ve yapılan programla Bekir Aydın Orhangazi Belediye Başkan Adayı olarak gösterilmişti. Numan Kurtulmuş Salonda Bekir Aydın’ın ismini anons ettikten sonra Salondaki coşkunun ne kadar arttığı ortadayken Orhangazi Haber her zaman yaptığı işi en iyi bir şekilde yaparak yine olayları halka yanlış lanse ettirdi.

Ak Parti İlçe Yönetimi Pazar Günü yapılan Aday Tanıtım Toplantısı için sabahın erken saatlerinde hazırlığa başlamış ve Orhangazi halkının Bursa’da yapılan toplantıya ulaşımını sağlamıştır. Uzun ve yorucu süren bir günün akşamında İlçe Başkanlığında toplantı yapılmış ve İlçe yönetimiyle Belediye Başkan Adayı karşılıklı istişarelerde bulunarak seçim çalışmalarını o gece başlatmışlardır.

Ancak konuşma esnasında çekilen bir görüntüyü alarak ”Orhangazi Haber” 24 Haziran günü bıraktığı Provakatörlüğe yeniden başladığını belli etmiştir.

2018 in 23 Haziran gecesinde ”Yarın Hesap Sorma Vaktidir. Orhangazi Halkı Yarın Akşam Meydanda olmalıdır” tarzında bir paylaşım yaparak Orhangazi Halkını bir birine düşürme amaçlı bir paylaşım yapan ”Orhangazi Haber” sitesinin sahibi seçim sonuçları açıklandıktan sonra derin bir sessizliğe bürünmüştü.

Kurduğu Facebook grubunda ve sayfasında kendi yaptığı yanlı haberlere karşı çıkan herkesi engelleyen sayfa sahibi bu günlerde yanıltıcı anketlerine yeniden başlamış oldu. Sayfada görüşünü belli eden Ak Partili ve MHP li vatandaşları engelleyen sayfa sahibinin yaptığı anketler yok hükmündedir.

Orhangazi’de halkın içine çıkmayıp yazdığı Provakatif haberlerle Orhangazi Halkını birbirine düşürmeye çalışan sayfa sahibinden ve bu siteden bütün Orhangazili hemşehrilerimizin uzak durmasını öneriyoruz.

İşte Orhangazi Haber’in yaptığı Yalan Haber!