Son Dakika Haberler

İyi Parti İttifak var dedi ama Çetin Çoklar Çekilmiyor mu?

Günlerdir Orhangazi'de CHP ve İyi Parti arasında gerçekleştirilmesi düşünülen İttifak açıklaması Orhangazi İyi Parti sayfasından duyuruldu. Duyuruda İsmail Yılmaz'ın İttifakın adayı olduğu açıklansa da CHP tarafı sessizliğini koruyor..

İyi Parti İttifak var dedi ama Çetin Çoklar Çekilmiyor mu?
Okunma : 143 views Yorum Yap

CHP ve İyi Parti arasında gerçekleştirilen Türkiye geneli ittifak Orhangazi’de tıkanmıştı. Günlerdi İyi Partili ve CHP’li vatandaşlar Orhangazi’de birbirlerini sert bir dille eleştirmeye başlamış ve her iki tarafta kendi partisinin adayının bu işi hak ettiğini açıklamıştı.

Yapılan yorumlara Çetin Çoklar Bursa CHP İl Binasında çektiği bir video ile karşılık vermiş ve ” Biz devam ediyoruz ve sonuna kadar da mücadelemizi vereceğiz” açıklamasında bulunmuştu.

Bugün bir kaç dakika önce Orhangazi İyi Parti sayfasından yapılan açıklamada İttifakın gerçekleştiği ve Millet İttifakının adayının İyi Parti Adayı İsmail Yılmaz olduğu açıklandı. İyi Partinin bu açıklamasına karşı ne Orhangazi CHP kanadından nede Çetin Çoklar’dan bir açıklama gelmemesi acaba Çetin Çoklar geri çekilmeyecek mi sorularının sorulmasına sebep oldu.

İşti Orhangazi İyi Parti İlçe Başkanlığının yaptığı açıklama;

Kamuoyuna Duyuru;
Bursa ilimizde, İYİ Parti ve CHP arasında yapılan Millet İttifakı ile ilgili müzakereler tamamlanmış olup, yerel seçimlere, aşağıdaki tabloya göre girilmesi karara bağlanmıştır.
Kamuoyunun bilgilerine arzederiz.

İsmail KAYA
İYİ Parti Orhangazi İlçe Başkanı