Son Dakika Haberler

Orhangazi Saadet’te yeni dönem

Saadet Partisi Orhangazi İlçe Başkanlığı, yaklaşan genel kurul öncesi parti yönetimi ve üyeleri ile birlikte bir araya geldi.

Orhangazi Saadet’te yeni dönem
Okunma : 91 views Yorum Yap

Saadet Partisi Orhangazi İlçe Başkanlığı, yaklaşan genel kurul öncesi parti yönetimi ve üyeleri ile birlikte bir araya geldi. İl Başkanı Mehmet Atmaca’nın da katıldığı toplantıda İlçe Başkanı Serkan Demir yapılacak olan genel kurulda görevi devredeceğini söyledi.

Yaklaşan genel kurul öncesi yönetim ve parti üyeleri ile birlikte bir araya gelen Saadet Partisi Orhangazi İlçe Başkanlığı, yönetimin tek listede toplanacağını duyurdu. Düzenlenen toplantıya Saadet Partisi Bursa İl Başkanı Mehmet Atmaca, İlçe Başkanı Serkan Demir ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri ile birlikte parti üyeleri de katıldı.  3 yıldır partinin yönetim kurulu başkanlığını yürüten Serkan Demir, 9 Nisan’da yapılacak olan genel kurul toplantılarında görevi Emin Akbulut’a devredeceğini dile getirerek, ‘Milli görüşte olmak, Saadet Partili olmak yürek ister. Bizler ülkemiz için gece gündüz çalıştık çalışmaya da devam edeceğiz. Bu süre içerisinde bizimle birlikte gecesini gündüzüne katıp çalışan emek gösteren herkese teşekkür ediyorum. Bursa İl yönetimimiz ile yaptığımız istişare sonunda yönetim kurulu başkanlığı görevine Emin Akbulut getirilecek. Tek listeli gerçekleşecek olan genel kurulumuz şimdiden hayırlı olsun. Genel kurul toplantımızda da aynı buradaki coşkuyu ve katılımı görmek istiyoruz. Burada yapılacak olan kongremize Genel Başkanımız Sayın Prof. Dr. Mustafa Kalamak katılarak bizleri onurlandıracak. Kendisini coşkuyla karşılamalıyız.’diye konuştu.

1 KASIMDAN BUYANA ÇOK ŞEY DEĞİŞTİ

Toplantıda selamlama konuşmasını yapan il Başkanı Atmaca hükümeti eleştirdi. 1 Kasım genel seçimlerinden buyana çok şeyin değiştiğini bildiren Atmaca, ‘aslında bizler şuan gündemi değerlendirmek için burada değiliz ama değinmeden geçemeyeceğim. Evet 1 Kasımdan buyana aslında çok şey değişti ama sonuç değişmedi.  Bu son zamanlarda yanşana terör olaylarının yaşanmasını istemezdik. Terörden kurtulmak için batı zihniyetinin yönünü İslam’a çevirmektir. Ben 18 Mart Çanakkale Zaferi’ni kutluyor, Şehitlerimizi saygı ve rahmetle anıyorum. Partimizin büyük bir vazifesi vardır. Bu vazifenin sorumluluğunda olan hiç bir parti yâda kişiler yoktur. Bunun farkında olmalı ve bu davada emin adımlar ile yürümeliyiz. Ben şimdiden düzenlenecek olan genel kurulun hayırlı olmasını temenni ediyor, yeni yönetime görevinde başarılar diliyorum. ‘dedi

SORUMLULUĞUN FARKINDAYIM

 

Saadet Parti’nin yapılacak olan genel kurulunda tek liste ile aday gösterilen Emin Akbulut, toplantıda yaptığı konuşmada görevinin sorumluluğunda olduğunu bildirerek ‘bu kutlu göreve beni layık gören Bursa İl ve Orhangazi İlçe yönetimine ve sizlere teşekkür ediyorum. Almış olduğum bu görev, ümmetin bir yüküdür.  Bundan sonra Saadet Partisi’ni zafere taşımak için refah ve yeni Türkiye için çalışmaya hazırım. Bu bir ekip işidir. Sizlerin de desteğini arkamda ve yanımda görmek istiyorum.’diye konuştu.