Son Dakika Haberler

Orhangazi Temizlik İşlerine Yeni Araç

Orhangazi Belediyesi, Temizlik İşleri Müdürlüğü bünyesine aldığı yeni temizlik araçlarını faaliyete soktu.

Orhangazi Temizlik İşlerine Yeni Araç
Okunma : 110 views Yorum Yap

Orhangazi Belediyesi, Temizlik İşleri Müdürlüğü bünyesine aldığı yeni temizlik araçlarını faaliyete soktu. Daha önce alınan Çöp Taksi ve Yeni temizlik araçlarının ardından, 1 adet Zemin Bakım Otomat Aracı ile 2 adet Mini Vakumlu Süpürge Orhangazi’de cadde, sokak ve kaldırımlarda temizlik çalışmalarına başladı.

KAPALI PAZARYERİ İÇİN ZEMİN BAKIM OTOMATI

Orhangazi Belediyesi Kapalı Pazaryeri’ndeki temizlik çalışmalarını yürütmek üzere Temizlik İşleri Bünyesine alınan Zemin Bakım Otomat Aracı, hizmet vermeye başladı. Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, başkan yardımcıları ile birlikte Kapalı Pazaryeri’nde temizlik çalışması yapan Zemin Bakım Otomat aracı ile ilgili Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerinden bilgi aldı.

TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ FİLOSU ZENGİNLEŞTİRİLİYOR

Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, başkan yardımcıları ile birlikte yeni temizlik araçları ile ilgili bilgi aldı. Başkan Çağlayan, Temizlik İşleri Müdürlüğü bünyesine daha önce Çöp Taksi ve yeni temizlik araçları alındığını belirterek, yeni alınan bu araçlarımız ile birlikte Temizlik İşleri Müdürlüğümüzün araç filosu daha da güçlenmiş oldu. İlçemiz için hayırlı olsun dedi.