Son Dakika Haberler

Orhangazi Yarı Olimpik Yüzme Havuzu Açılış İçin Gün Sayıyor

Gençlik Spor Bakanlığı tarafından Orhangazi Belediyesi desteği ile yapımı devam eden Yarı Olimpik Yüzme Havuzu inşaatında sona gelindi

Orhangazi Yarı Olimpik Yüzme Havuzu Açılış İçin Gün Sayıyor
Okunma : 98 views Yorum Yap

Gençlik Spor Bakanlığı tarafından Orhangazi Belediyesi desteği ile yapımı devam eden Yarı Olimpik Yüzme Havuzu inşaatında sona gelindi. Büyük ve Küçük olmak üzere iki ayrı havuz ile sosyal tesislerinin de içinde yer alacağı Yarı Olimpik Yüzme Havuzunda dış cephe kaplamaları da yapılmaya başladı.

ÇAĞLAYAN İNŞAATTA İNCELEMELERDE BULUNDU

Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Yarı Olimpik Yüzme Havuzu inşaatını gezerek buradaki çalışmalar ile ilgili bilgi aldı. İnşaatı yapan yüklenici firma yetkilileri ile görüşen Başkan Çağlayan, Orhangazi’nin haziran ayı sonu itibarı ile yeni ve büyük bir eksiği giderecek büyük bir esere daha kavuşacağını belirterek, Gençlik Spor Bakanlığımız tarafından yapılan ve işletmesi Orhangazi Belediyesi’ne verilecek olan Yarı Olimpik Yüzme Havuzumuz ile birlikte Orhangazi’de yaşayan vatandaşlarımız ve sporcu miniklerimiz artık ne Gemlik ne de Yalova’ya gitmek zorunda kalmayacak dedi.

HAZİRAN SONUNDA HİZMETE GİRECEK

Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Yarı Olimpik Yüzme Havuzu İnşaatında çalışmaların da sona geldiğini belirterek, inşaat büyük oranda tamamlandı. Amacımız haziran ayı sonunda tamamlamak, Ramazan Bayramı ile birlikte de hizmete sokmak dedi.