Son Dakika Haberler

Orhangazi’de güreş takımları oluşturulmaya başlandı

Orhangazi Belediyesi ve Orhangazi İmam Hatip Lisesi’nin ortak çalışması ile Orhangazi’de güreş takımları oluşturulmaya başladı.

Orhangazi’de güreş takımları oluşturulmaya başlandı
Okunma : 190 views Yorum Yap

Orhangazi Belediyesi ve Orhangazi İmam Hatip Lisesi’nin ortak çalışması ile Orhangazi’de güreş takımları oluşturulmaya başladı. Belediyespor’un da kendi bünyesinde başlatacağı güreş çalışmaları ile ilgili olarak Güreş Federasyonu Bursa İl Temsilcisi Celalettin Güneş, Gemlik Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Abdurrahman Dağlar, Bursa BİMHED Yönetim kurulu üyeleri ve Orhangazi Belediyespor Koordinatörü Şinasi Kaya, Orhangazi İmam Hatip Ortaokulu ve Süleyman Şah Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde başlayan güreş çalışmalarını yerinde inceledi.

BELEDİYE’DEN GÜREŞ MİNDERLERİ

Orhangazi Belediyesi iki okulda da ayrı ayrı yürütülecek olan güreş takımlarına güreş minderlerini temin etti. Belediye, minderleri okullara teslim etti. Güreş antrenörleri eşliğinde çalışmalarına başlayan güreş takımları ile bir araya gelen Güreş Federasyonu Bursa İl Temsilcisi Celalettin Güneş, Orhangazi’de güreş takımlarının oluşturulması ve gençlere bu sporun yaptırılmaya başlanmasından dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.