Son Dakika Haberler

Orhangazi’de Sosyal Yaşam Merkezi Hizmette

Orhangazi’de Sosyal Yaşam Merkezi Hizmette
Okunma : 114 views Yorum Yap

Orhangazi, Sosyal Yaşam Merkezi’ne kavuştu. Orhangazi Belediyesi tarafından tahsisi yapılan ve daha sonra tadilat çalışmaları  gerçekleştirilen eski Meslek Yüksek Okulu binasında hizmet vermeye başlayan Sosyal Yaşam Merkezi Orhangazi Kaymakamlığı, Sosyal Yaşam Merkezi olarak hizmet verecek. Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Erkut Öneş, Belediye Başkanı Neşet Çağlayan’ı makamında ziyaret ederek merkez ile ilgili bilgi aktardı.

Bir eksik daha giderildi

Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Sosyal Yaşam Merkezi’nin çalışma prensipleri personel konusu ile ilgili Erkut Öneş ile yaptığı görüşme sonrasında yaptığı değerlendirmede, Merkezin Engelli ve yaşlı ailelere, Şehit Aileleri ve Gazilere, Doğum yardımlarından çocuk yardımlarına kadar bir çok alanda çalışma yapacağını belirterek, ilçemiz bu konuda önemli de bir eksiğini gidermiş oldu. Merkezin ilçemize hayırlı olmasını diliyorum dedi.

İl Müdürü Sosyal Yaşam Merkezi’nde incelemelerde bulundu

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Erkut Öneş daha sonra Sosyal Yaşam Merkezi’nde incelemelerde bulundu. Öneş, merkezin artık hizmet vermeye başladığını belirterek, gelecek hafta da bir açılış töreni düzenlemeyi planlıyoruz dedi.