Son Dakika Haberler

Orhangazi’de Su Kesintisi

Bursa Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (BUSKİ) tarafından yapılan açıklamaya göre UEDAŞ tarafından yapılacak çalışmalar kapsamında Orhangazi İlçesi’nde 14 Ocak Perşembe günü su kesintisi uygulanacak.

Orhangazi’de Su Kesintisi
Okunma : 102 views Yorum Yap

Bursa Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (BUSKİ) tarafından yapılan açıklamaya göre UEDAŞ tarafından yapılacak çalışmalar kapsamında Orhangaziİlçesi’nde 14 Ocak Perşembe günü su kesintisi uygulanacak.

BUSKİ yetkililerinin açıklamasına göre; Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş Orhangazi İşletmesi tarafından TR-2/25 No’lu Fındıklı Yolu üzerindeki trafodan Yeni Hastane inşaatının fiziki irtibat bağlantısı yapılacağından TOKİ Bölgesi ( 1-2-3. etap, Öğretmen Anadolu Lisesi,75. Yıl İlk ve Ortaokulu ), Hürriyet Mahallesi’nin üst kısmı olarak belirtilen Ertuğrulgazi 1 no’lu, 2 no’lu sokak, Osmanpaşa Caddesi, Tepe Sokağın yarısında 14 Ocak Perşembe günü 08.30 ile 16.00 saatleri arasında su kesinti yapılacağı bildirildi.

Çalışmaların erken tamamlanması durumunda suların açıklanan zamandan daha önce verilebileceğini belirten yetkililer, vatandaşları tedbirli olmaları ve musluklarını kontrollü kullanmaları konusunda uyardı.