Son Dakika Haberler

Orhangazispor Altepe’yi ağırladı

Orhangazispor Altepe’yi ağırladı
Okunma : 116 views Yorum Yap

orhangazispor

Orhangazispor yönetimi Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’yi ağırladı. Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin aile pikniğine katılmak üzere Orhangazi’ye gelen Recep Altepe, İznik Gölü sahilindeki Orhangazispor Tesisleri’ni de ziyaret etti. Ak Parti Bursa Milletvekili İsmail Aydın, Belediye Başkanı Neşet Çağlayan ve kalabalık bir grup ile birlikte Orhangazispor tesislerine gelen Altepe’yi Orhangazispor başkanı Recep Alemdar ve yöneticiler karşıladı.

 

Suni Çim saha sözü

Bir süre tesislerde kalan Recep Altepe kulüp ile ilgili bilgi aldı. Orhangazispor’a destek sözü veren Recep Altepe ayrıca göl kenarında yer gösterilmesi halinde ikinci bir suni çim sahayı buraya yapma sözü verdi. Altepe, göl sahilinin çok güzel bir alan olduğunu belirterek, buraya yeni bir spor tesisi de biz yapabiliriz dedi.

 

Altepe’ye Orhangazispor forması

Orhangazispor kulüp başkanı Recep Alemdar, Büyükşehir Belediye başkanı Altepe’ye 16 numaralı sırtında Recep Altepe yazan bir forma hediye ederek teşekkür etti. Orhangazispor başkanı Recep Alemdar Büyükşehir’in gücünü de kulüp olarak arkalarında hissettiklerini belirterek Altepe’ye teşekkür etti. Altepe daha sonra protokol ve Orhangazispor yöneticileri ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra tesislerden ayrıldı.