Son Dakika Haberler

Orhangazispor’a sahip çıkanları görelim

2015-2016 Futbol sezonunu tamamlayan ve topladığı 54 puanla ligi 6.sırada tamamlayan Orhangazispor’a bu sezon emek veren herkesi kutlayan belediye başkanı Neşet Çağlayan, Orhangazispor ilçemizin en önemli marka değerlerinden birisi.

Orhangazispor’a sahip çıkanları görelim
Okunma : 97 views Yorum Yap

2015-2016 Futbol sezonunu tamamlayan ve topladığı 54 puanla ligi 6.sırada tamamlayan Orhangazispor’a bu sezon emek veren herkesi kutlayan belediye başkanı Neşet Çağlayan, Orhangazispor ilçemizin en önemli marka değerlerinden birisi. Bizler geride bıraktığımız sezonda kulübümüz için elimizden gelen gayreti gösterdik. Takımımız play off şansını kaybetmiş olsa da sezonu 6.sırada tamamlayarak bir sezonu daha geride bırakmış oldu dedi.

 

YÖNETİM, TEKNİK HEYET, TARAFTAR VE FUTBOLCU KARDEŞLERİME TEŞEKKÜR EDİYORUM

Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, sezon içinde play off iddiası bulunan ancak yaşanan çeşitli şanssızlıklar nedeniyle bu hedefe ulaşamadığını da belirterek, geride kalan sezonda takıma katkı sağlayan Kulüp yöneticilerimiz, eski ve yeni teknik heyetimizin tüm fertleri, futbolcularımız ve her maç takımlarına destek olan ve takımın yanında yer alan taraftarlarımızı kutluyorum dedi.

 

GÖREV DÜŞÜNENLER ELİNİ TAŞIN ALTINA KOYMALI

Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, yaklaşan kongre öncesinde, kulüpte yöneticilik düşüncesi olanlara da çağrı yaparak, görev almak, yöneticilik yapmak isteyenlerin elini taşın altına koyma vakti gelmiştir. Orhangazispor’un yeni yönetiminde yer almak isteyen, bu önemli görevi üstlenmek isteyenler bu yükü omuzlamak isteyenlerin Orhangazispor için de gerekli desteği vermesi gerekiyor dedi.

 

YÖNETİME TALİPLİ OLANLAR TAKIMA SAHİP ÇIKSIN

Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, bu göreve talip olanlar buyursunlar, kulübü yönetmeye başlasınlar. Görevi devralıp “Ben bu görevde varım” diyen varsa takıma sahip çıksın. Tüm şehir de bu yükümlülüğü üzerine alacak olanları görsün bilsin dedi.

 

KONGRE SÜRECİMİZ HAYIRLAR GETİRSİN

Başkan Çağlayan, Orhangazispor’un 10 Mayıs tarihinde kongre süreci yaşayacağını da hatırlatarak, Orhangazispor’un kongre sürecinin kulübümüze ve ilçemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum dedi.