Son Dakika Haberler

Orhangazispor’un Kalesi Yavuz Eraydın’a Teslim

Orhangazispor’un Kalesi Yavuz Eraydın’a Teslim
Okunma : 118 views Yorum Yap

orhangazispor-un-kalesi-yavuz-eraydin-a-tesli-

Orhangazispor, bir dönem Bursaspor’da forma giyen, süper lig tecrübesi bulunan Yavuz Eraydın ile 1 yıllık sözleşme imzaladı. Dün Orhangazi’ye gelen ve tesislerde yönetimle görüşen Yavuz kendisini Orhangazisporlu yapan sözleşmeyi imzaladı.

Orhangazispor kaleci sorununu Süper Lig tecrübesi bulunan Yavuz Eraydın ile çözdü. Kırmızı siyahlılar yeni sezon öncesi kaleci arayışlarını sürdürürken, geçtiğimiz haftadan bu yana kaleci Yavuz Eraydın ile görüşmelere başladı. İlk görüşmede olumlu sonuç alan Orhangazispor yönetimi Yavuz’u hafta başında Orhangazi’ye çağırdı. Hafta başından bu yana yapılan görüşmeler neticelendi ve Yavuz Orhangazispor ile anlaşmaya vardı.

İmzalar atıldı

Kırmızı siyahlı yönetim ile kaleci Yavuz dün tesislerde bir araya geldi. Orhangazispor başkanı Recep Alemdar ve yönetim kurulu üyesi Bilal Gök kaleci Yavuz ile 1 yıllık sözleşmeyi imzaladı. Başkan Recep Alemdar Yavuz’un tecrübesini bildiklerini belirterek, kendisine son derece güveniyoruz. Umuyorum ki Orhangazispor bu yıl yürüyeceği hedeflerde en büyük katkıyı kaleci Yavuz’dan görecektir dedi. Yavuz ise teknik menajer Orhan Alemdar ile eski takım arkadaşları olduklarını belirterek, Orhan ile yeniden aynı takıma hizmet edecek olmak benim için sevindirici. Orhangazispor’a katkı sunmak için geldim. Umuyorum ki Orhangazispor’a hedefleri yolunda tüm takım arkadaşlarımla birlikte benim de katkım olur. Belediye başkanı Neşet Çağlayan’ın da hazır bulunduğu imza töreninde daha sonra Yavuz yönetim kurulu üyeleri ile birlikte fotoğraf çektirdi.